Zorlu, Sert Süreçler Yaşanacak Bir Gün

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; Başak burcunda güne başladık. Bugün yine özellikle titizlik, detaylı çalışlma ve analiz etme ön planda. Ofisimizde detaylı bir ayıklama, elden çıkarma, temizlik süreci geçirmek için uygun. Evimizde yine spesifik alanlar, çekmeceler, dolap içleri, kiler gibi bölümleri gözden geçirerek düzenlemeler yapabiliriz. Evrak, dosya, yiyecek – içecek gibi birebir düzenleme ve tertip geliştirebiliriz.

Tarihi geçen ilaçlar, konserveler, sistematize edilmesi gereken evrak için Ay; Başak’ta günleri çok uygundur.

Bununla birlikte dilimize, konuşmalarımıza biraz dikkat etmek gerekebilir. Ay; Başak’tayken memnuniyetsizlik artar; zor beğeniriz. Dilimiz eleştirel ve keskin olur.

Sabahın erken saatlerinde etkili olan Ay – Plüton üçgeni; sezgilerimizde artışa ve iredemizin kuvvetli olamasına destek veriyor. Odaklanarak yapılması ve derin analiz edilmesi gereken işler için uygun bir süreçteyiz.

Ay – Merkür üçgeni; iletişim sürecimizde; yazılı, sözlü … olumlu bir zaman dilimini gösterdi. Özellikle toplantılar, sunumlar ve görüşmeler adına güzel etkiler aldı birçoğumuz.

Ticari konular, seyahatlaer, anlaşmalar, projeler, eğitim süreçleri açısından da güzel etkiler altındayız.

Akşam saatlerinde devreye girecek olan Ay – Satürn karesi; zorlanıp baskı altında kalacağımız, baskılayan bir enerjiyi açığa çıkarıyor. Kendimizi sorumluluklar ve zorunluluklarla bloke edilmiş, engellenmiş hissedebiliriz. Farkındalığımızı yüksek tutarak yapılması gerekenlere odaklanmak ve süreci zorlamamak doğru olacaktır.

Akşamın ilerleyen saatlerinde dikkat etmemiz gereken bir transit daha gerçekleşiyor; Ay – Mars karesi… Agresyonu yüksek, zorlu, sert bir süreçteyiz. Dikkatli ve sağduyulu hareket ederek enerjimizi doğru yönlendirebilirsek daha olumlu geçirebiliriz bu süreci…

Değerli takipçilerimiz;
Gökyüzü güzel etkileri de müjdeliyor bize!!!

İkizler burcunda Orion – Avcı Takımyıldızında Mars- Merkür doğasındaki Betelgeuse yıldızı; Orion’un kırmızı renkli dev bir yıldızıdır.

Özellikle Mars ve Satürn’le kavuşumlarında çok güçlü etkiler açığa çıkarır.

Kökleri oldukça eskiye; kadim Mısır ezoterik bilgileri ve astrolojisine dayanan bu yıldız; ayrıca “Fatima’nı eli” “El – cevze olarak da bilinir. Büyük zorlukların içinden özellikle haritasında bu kavuşum olanlar ya da gökyüzünde bu transitin içine girildiğinde; ilahi yardımlar da beraberinde gelir. Özellikle Mars ve Satürn kavuşumlarında çok kuvvetli etki verir.

Asıl kavuşum 3 Haziran cumartesi günü gerçekleşiyor ancak etkileri başladı. Özellikle kadın figürlerden gelen yardımlar ön planda olacak. Bununla birlikte bizlerin de evrene, doğaya karşılıksız yardımda bulunması gerekiyor. Döngüyü kuvvetlendirmek adına… Betelgeuse etkilerinden bahsetmeye devam edeceğiz. Hakedilmişliklerin ve Fatma Ana’nın elinin hayatlarımızza ve ihtiyaçlarımıza dokunması dileklerimizle…

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.