Zor Bir Gün

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Ay günün önemli bir bölümünde balık burcunda seyahatini sürdürüyor. Biraz içine kapanık, duygusal anlamda zorlanan, alıngan bir ruh hali taşıyabiliriz. Sabırlı, sakin ve elimizden geldiği ölçüde anlayışlı olmak yerinde olur bugün…

Günün ilk yarısında Ay – Merkür kare açısı iletişim konularında yanlış anlaşmalar, terslikler, zorlanmalar yaşanmasına neden olurken; ardından gelen Satürn ve Güneş’in kare açıları biraz zor bir gün yaşanabileceğini ifade ediyor.

Otorite figürleri, aile üyeleri, kadın – erkek ilişkileri ve eril ve erkek figürlerle ağırlıklı yaşanabilecek stres, zorlanma, baskılanma ve tartışmalara açık bir zaman dilimindeyiz. 

İkili iletişimde ve iş ortamlarında söz ve davranışlarımızla ilgili hassasiyet kazanabiliriz. Sert ve baskılayıcı; sorumluluk nedeniyle zorlanabileceğimiz ve agresiflik yaratan durumlara açık bir süreç. Biraz sabırlı ve olabildiğince akışına bırakmak gerekiyor. 

Ay’ın Güneş’le gerçekleştirdiği kare açısı sonrasında temel bir açısı kalmıyor ve öğleden sonrayla birlikte günün kalan kısmını boşlukta geçiriyor. Bu süreçte belirsizlik, önümüzü görmekte ve karar almakta zorluk yaşanması; kızgınlık ve içine kapanıklık hissetmemiz mümkün. Meditatif ortamlar ve sevdiğimiz işlere yoğunlaşmaya çalışmak rahatlatacaktır. Ay Pazar gününe girmeye yaklaşırken Koç burcuna geçiş yapıyor. Enerjimizin ve agresyonun yüksek olacağı yeni bir güne geçiş yapacağız.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla… 

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.