Zihinsel Taşınma

fal-ad1

Nedir zihinsel taşınma? Uzun süreli bir ilişkide ya da yeni tanışılan ile yaşanılan enerji uyumsuzluğundan ötürü vazgeçme duygusunun öbür adıdır. Taşınma kolay gelişmeyebilir ayrılık esnasında hatıralar vazgeçme duygunuzu esir alabilir özgürleşmenizi engelleyebilir. Öte yandan zaten yorulmuş ve çoktan uzatmaları oynadığınızı düşünüyorsanız kolayca birinden geçip diğer kişiye düşüncelerinizi yoğunlaştırabilirsiniz. Her bitiş yeni bir başlangıçtır. Korkulan asıl daha sonra ne olacağın yanıtını bulamamak.  Özlemiş olabilmek hatıralarla vedalaşma eşiğinde yaşanabilirken gerçekten onsuz olmak istenilmediğinde de ortaya çıkabilir.

Enerji Temizliği Yaparak Yeni İlişkiye Hazırlanabiliriz

Geçmiş anı düşünürken yorulan bilinçaltımız kişisel alanımızı daraltabilir. Böyle anların nasıl süreceğini görmeye olan arzumuz bizi bir fincan kahve içerek falımıza baktırmaya yöneltebilir. Falımız gelişimlerimizi anlatacaktır, kısmetimizin birlikte olup olmadığını da anlatacaktır. Bir fincan kahveden ne hikmetler parelenecektir elbette ama bizimde yapmamız gereken kendimizi arındırmak olacaktır. Özel bir an ve alan oluşturup biten ilişki arkasından ruhumuz özgürleştirdiğimiz için kendimizi ödüllendirmeye yönelmeliyiz. Özellikle ilişkiler hakkında kötü izlenimiz sona erinceye ve duygularımızın emin ellere teslimi oluncaya kadar negatif düşünen kişilerden uzaklaşmalıyız.

Bu hayatın tekrarı yok. İkinci şans olabilir ikinci baharda olabilir ama ikinci kere yaşama gelme o kolay değil işte. Yeniden dünyaya gelsem yine senin olurum demediğimiz hiçbir şey için tükenmeye yok olmaya değmediğini anladığımız zaman için çok geç kalmış olabiliriz. Geç kalınmışlık hissi yaşamamak daha önce tanısaydım diyeceğimiz güzel bir başlangıcı deneyimleyebilmek için önce dış kabuğumuzdan çıkmalıyız. Dışarıda baharın getirdiği cıvıl cıvıl bir hava varken kendimize değer verip özen gösterip kendimizle baş başa kalmamızın hiçbir sakıncası yok bence. Yanımızda bize eşlik etmeye hak kazanacak kalbimizi çalacak kişiyle karşılaşana kadar kalbimiz korunaklı limanında yani göğsümüzde kalıverse n’olur sanki! Hem kalp sever yalnızlığı bilir onca zaman bekleyip ardından gelecek olanın telafi aşkı olacağını ;). Yalnızlık yaratıcıya mahsus, nasılsa duygular bir aşk yaşamak isteyecek o an hazır olacağız nasılsa! O gelecek olan ne zaman nerede gelecek diye merak ediyorsanız binnaz.com’da yanıtlarını bulmaya hazır olun.

Sizin falınızda neler var?Sevgi, ışık ve umutla!

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.