Yoğun ve Önemli Bir Haftaya Giriyoruz

fal-ad1

12-aralikMerhaba Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Tüm Binnazabla takipçilerimize güzel bir gün ve güzel bir hafta diliyoruz.

Ay; büyüyen fazda ve Dolunay’a doğru ilerliyor. Göksel anlamda yoğun ve önemli bir haftaya giriyoruz yine. 14 Aralık günü, önemli bir Dolunay var. Ardından Merkür retrosu devreye giriyor. Hava şartları da değişken olacak.

Ay; günün bir bölümünde Boğa burcunda boşlukta ilerliyor.
Sabahın erken saatlerinde; Ay – Mars karesi etkin oluyor. Kendimizi biraz agresif hissedebilir, ani ve acele kararlarla, yine ani hareket edebiliriz. Başkalarından da aynı gerginliği almamız mümkün. Bu nedenle sakin ve enerjimizi, odağımızı farklı konulara kanalize ederek güne başlayalım. Hafif bir meditasyon ya da spor iyi gelecektir.12aralikkapak

Ay’ın boşluktan çıkıp İkizler burcuna giriş yapacağı öğleden sonra saatlerine kadar; yeni bir işe başlamamak akıllıca olacaktır. Haftanın başlangıcını da fırsat bilerek, önümüzdeki işleri hızlıca toparlayabiliriz.

Günün genelinde Güneş’in Uranüs’le trinesi de genel anlamda bizi destekliyor. Sürprizli, yaratıcı gelişmeler, işlerimizde sıra dışı gelişme ve çözümler gerçekleşebilir. Otorite figürlerinde ani gelişme ve değişiklikler yaşanması mümkün. Rutin dışı gelişmelere açık olacağımız, aynı şekilde davranacağımız zaman dilimlerindeyiz.

Ay2ın ikizler burcuna geçiş yapacağı öğleden sonra itibariyle; daha hareketli ve iletişim odaklı bir sürece de giriş yapıyoruz.

12-aralik-3Ay, ikizler burcundayken, her türlü iletişim hızlanır. Entelektüel ve organizasyonel anlamda bilgiye ulaşma isteğimiz artar. Teknoloji, ticaret, eğitim, entelektüel konular, yayıncılık, yurt dışı ve bu alanlardaki her türlü iletişim konularında gelişmeler yaşanır. Seminer, sunum, organize etme ve birden çok konuyla ilgilenmek için uygun zamanlardır. Ancak Ay; İkizler burcundayken, bilgiyi edinme yüzeysel kalır. Empati kurma ve duygusal anlamda biraz yüzeysel kalınabilir.

Gece saatlerinde Ay – Venüs trinesi etkinleşiyor. İkili ve sosyal ilişkilerde destekler alıyoruz. Sevdiklerimizle birlikte güzel vakit geçirip paylaşımda bulunabileceğimiz, sorunları daha kolay çözümleyeceğimiz saatlerdeyiz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.