Yine Bir Dolunay Evresindeyiz

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz; 

Dün; çok kuvvetli bir Dolunay yaşandı. Gökyüzünün ışıkları Güneş ve Ay; Plüton ve mars eşliğinde karşı karşıya geldi. Oğlak’taki Ay – Plüton kavuşumuyla, Yengeç’teki Güneş – Mars kavuşumu; önemli ve kadersel bir eşikten girişe işaret etti.

Yengeç’teki mavi Yıldız’dan gücünü alan Mars’ın karşısında Oğlak’taki Mavi Yıldız Vega; yazgısal olanı insan iradesiyle karşı karşıya getirdi.

Bilinçaltımızdan kolektif alana doğru yayılan bir dönüşüm için harekete geçiren önemli etkileri içinde barındıran bir Dolunay evresindeyiz. Özellikle Güneş – Plüton karşıtlığıyla bu etkilerin bir müddet daha etkisini göstereceğini; bununla birlikte bu süreçte açığa çıkan ve başlayan enerjinin önümüzdeki süreçte yaşanacak olayların sürecini de etkilediğini belirtmek gerekiyor.

Önümüzde demişken; Temmuz ayı; yılın çok önemli bir döneminin de başlangıcını yapıyor. Ardından gelişecek olan Göksel olaylar; bir dönemin kapısını aralayacak nitelikte. Burç değiştiren Ay düğümlerinde gerçekleşecek olan kuvvetli tutulmalar; kalıcı ve sert etkileri de içinde barındıran nitelikte.

Yöneticiler, adalet, hak, hukuk konularıyla birlikte doğa olaylarına da dikkati çekebilecek olan dolunay; sert enerjilerle tetikleniyor. Duygusal alanlarımızda da öfke kontrolünü sağlamamız gereken; korkularımız, tutunduklarımız, derinlerde gizlenen ve bastırdığımız pek çok konuda; ilişkilerde dönüşüm gerektiren bir süreçteyiz. Sert açılar; üzerimizde baskı, agresiflik ve korku yaratmış olabilir. Ancak; meditatif bir şekilde ne olduğuyla yüzleşmek, arınmak, yeni bir sürecin kapısından geçerken bizim için çok önemli olacak!

Oğlak’taki yolculuğunu sabah saatlerinde tamamlayan ay; Kova burcuna geçiş yaptı. Kolektif konular, insan hakları, sivil toplumlar, gönüllü kuruluşlar ve temsil ettiği alanlar ön planda gözüküyor. Bununla birlikte; Dolunay’ın etkileri Güneş – Plüton karşıtlığında yaşanmaya devam ediyor. Sert ve dönüştüren enerjiler akşam saatlerinde geçekleşecek olan; Ay – Venüs trinesiyle yumuşuyor. İkili ve özel ilişkilerde güzel ve uyumlu bir zaman diliminde olacağız.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.