Yılın Son Ayının İlk Günü

fal-ad1

1aralikkapakDeğerli Astroloji Takipçilerimiz Merhaba,

Aralık aynın ilk gününe ve yılın son ayına giriş yaptık. Biraz zor bir yıl geçirdik ve yılın sonuna doğru yaşadığımız üst üste üzücü olaylar, aldığımız haberler ruhsal anlamda hepimizi çok üzüldük. Kış girişi olması nedeniyle ruhsal ve fiziksel anlamda kendimizi lütfen ihmal etmeyelim değerli takipçilerimiz. Hepimiz değerliyiz, kendimize ve hayata karşı sorumluğumuz var. Biricik ve tekil olduğumuzu, kendimize iyi bakmamız gerektiğini unutmayalım lütfen , olur mu….

Perşembe gününe Ay’ın Yay burcunda hareketiyle giriş yapıyoruz. Günün erken saatlerinde Ay – Merkür kavuşumu, iletişim konularında rahat ilerleyeceğimiz zamanları işaret ediyor. Yazma, konuşma, anlaşmalar anlamında her türlü iletişim için bu saatleri iyi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ancak; sözlerimize biraz dikkat etmekte fayda var. Bu kavuşum; Yay enerjisi etkisiyle biraz da patavatsız olmamıza yol açabilir.

Bu açının sonrasında Ay; Yay burcunda boşluğa geçiş yapıyor. Elimizdeki çalışmalar 1-aralik-2dışında öğleden sonrasına kadar pek yeni bir çalışmaya girişmesek daha iyi olur…

Sabahın erken saatlerinde etkili olan Güneş – Neptün karesi biraz dağınıklık, kafa karışıklığına neden olabilir. Ay’da bu süreçte boşlukta olacağı için önümüzü görmekte zorluk çekebiliriz. Elimizdeki işlere odaklanmak daha sağlıklı olacaktır.

Öğle saatlerinde Ay; Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Daha ciddi ve sorumlu davranacağımız birkaç gün içindeyiz. Ay; Oğlak burcundayken ilişkilerimizde mesafeli oluruz. Daha disiplinli ve odaklanarak çalışırız. Beklentilerimiz de bu ölçüde yüksek olacağı için hayal kırıklığı yaşamak da mümkündür. İnatçı ve kararlı bir tutum sergileyebiliriz.

1-aralik-3Yaralı şifacı Kiron’un ileri hareketine geçişiyle, özellikle şifa konularında daha fazla ilerleme sağlayacağız. Geri harekette hem enerjimizi biriktirdik hem de geçmiş acılarımız ve yaralarımızla yoğunlaştık. Şimdi kendi yaralarımızı sararken, enerjimizi ve şifacılığımızı başkaları için de değerlendireceğiz. Bunun için herkesin şifacı olması gerekmiyor. Hepimizin içinde aslında bu güç mevcut. Deneyimlerimizi, ruhsal anlamda başkalarının hayrına kullanabiliriz. Biraz daha toleranslı olup empati kurabilir, manevi anlamda sevdiklerimizin ya da bu anlamda sıkıntısı olanların yanında bulunup onlara destek verebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.