Yeni Hafta, Yeni Açılar

fal-ad1

img_2146İyi Haftalar Değerlii Astroloji Takipçilerimiz,

Uzun bir Bayram tatili sonrası evlerimize, işlerimize dönüş yaptık.

Yine yaklaşık olarak 3 aylık tatil sonunda okullar açılıyor. Yani eğitim – öğretim dönemi hayırlı olsun.

Güneş bu hafta Terazi Burcuna geçiş yapıyor ve aynı zamanda mevsim sabitleniyor. Sonbaharın etkilerini de iyiden iyiye hissetmeye başlayacağız. Haftanın bir diğer gezegen hareketi Venüs’ten geliyor. Venüs, yılın sonuna kadar kalmak üzere Akrep burcuna geçiş yapıyor.

Haftanın ilk günü ve ilk saatlerine Ay’ın Koç burcunda boşlukta hareketiyle giriyoruz. Ardından sabahın ilk saatlerinden itibaren Ay, boğa burcuna geçiş yapıyor. Ayaklarımızın yere biraz daha sağlam basacağı, kararlı, sabırlı ve çalışkan olacağımız bir gündeyiz. Boğa’nın toprak ve Venüs enerjisi nedeniyle maddi değerler ön planda olacak. Somut konular bizim için daha önemli hale gelecek. Aynı zamanda; biraz ağır hareket edip dünya zevklerinden faydalanmak ve tembellik yapmak isteyebiliriz.

Öğleden sonra Venüs – Mars arasındaki oluşan güzel açının img_2148etkisiyle daha sosyal olacağımız, iletişim içinde kalacağımız, canlı, keyifli saatler içindeyiz. Duyularımıza hitap edebilecek yeme – içme, sanatsal konular, estetik değerler ve alış – veriş gibi maddi konular bu saatlerde etkili olabilir. Güzelleşeme ihtiyacı artabilir. Mars enerjisi; aşk ve sevgi konularında tutku getirebilir. Maddi değerler ve ikili ilişkiler için daha cesaretli ve savaşçı hareket etme şansı verebilir.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.