Yeni Hafta ve Gökyüzünden Yeni Umutlar

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz, 

Binnazabla ailesi adına; güzel bir hafta geçirmenizi diliyoruz.

Hareketli bir haftaya giriş yaptık yine… Mars; rahat etmediği Balık burcundaki seyahatini neredeyse bitirmek üzere. Koç burcuna geçiş yapacağı; Cumartesi gününe kadar burada son derecelerde ilerlemesini sürdürüyor

Güneşi Kova’ya geçişinin ardından; 28 Ocak Cumartesi günü Kova burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ay etkilerini de hafta içinden itibaren deneyimlemeye başlayacağız. Mars’ın Kova geçişi ve bu Yeni Ay’la birlikte daha özgür, yenilikçi, sert gezegen etkileri devam etse bile yeni projelere adım atabilir özellikle bu hafta içinde planlamaları bir kez daha gözden geçirmeleri uygun olacaktır. Yeni Ay’ı takip eden hafta içinde; planlanan projeler harekete geçirilebilir. Yeni çalışmalara başlanabilir.

Değerli takipçilerimiz; bu süreci özellikle finansal düzenlemeleri yapmak adına da olumlu kullanmanızı öneririz. Yeni Ay haritasında Venüs ve Satürn’ün sert açıları nedeniyle finansal alanda ve ikili özel ilişkilerde zorluklar yaşanabilir. Bu nedenle özellikle ileri vadede mali planlamalarımızı yeniden gözden geçirerek yapılandırmalarda bulunmak önemli olacaktır.

Ay; gün boyunca Yay burcunda hareket ediyor. Sabah saatlerinde etkisini hissettiğimiz Ay – Neptün karesi belirsizlik, endişe, hayal kırıklığı vermiş olabilir. Yay enerjisini kullanalım ve iyimserliğimizi koruyalım lütfen! Neptün’ün dağıtan ve puslu etki veren enerjisinde kontrolsüz olmayalım, haftaya odağımızda kalarak adım atalım olur mu…

Neyse ki; biraz sıkan, moralsizlik yaratmış olabilecek bu enerjiden akşama doğru uzaklaşıyoruz. Merkür – Neptün altmışlık açısı devreye giriyor. Daha fedakâr, özverili ve manevi alanda destekleyen bir süreçteyiz. Duygularımızı ve yaratıcılığımızı paylaşabiliriz.

Merkür’ün hafta sonunda Oğlak burcunda gerçekleştireceği kavuşum öncesinde; özellikle ikili iletişimde daha toleranslı ve yumuşatıcı tavırlar sergilemek işimizi kolaylaştıracaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.