Yeni Hafta Koç Enerjisiyle Başlıyor

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Yeni haftanın tüm takipçilerimize bereket ve huzur getirmesi dileklerimizle… 

Koç enerjileriyle açılışını yaptığımız haftayla birlikte önemli bir döneme giriş yapıyoruz. Güneş – Chiron ve Güneş – Merkür’ün zorlu açıları haftanın ilk yarısında etkili oluyor. 

21 Haziran Çarşamba Güneş; 0 derece Yengeç burcuna giriş yapıyor ve Yaz solstisi gerçekleşiyor. Kadir gecesiyle birlikte en uzun günün de yaşanacağı bugün; yaz mevsimine giriş yapıyoruz. Ardından 24 Haziran Cumartesi günü; yengeç burcunda bir Yeni ay gerçekleşiyor. Mars’ın önümüzdeki hafta sonundan itibaren etkili olduğu bir süreç ve oldukça önemli bir Temmuz ayı görünüyor önümüzde.

Güneş’in Chiron ve Merkür’le yaptığı sert açılar nedeniyle haftanın ilk günlerinde; yönetici ve otorite konumundaki kişilerle iletişimde zorluklar; eril veya bizim için önemli pozisyona sahip kişilerle gergin, beklentilerimizin karşılığını almakta güçlük yayabileceğimiz, manevi ruhsal anlamda yaralanabileceğimiz dikkat gerektiren bir dönemdeyiz.

Bu zorlayıcı etkilerin yanında; Venüs – Neptün ve Merkür – Uranüs’ün olumlu açıları; ikili ilişkiler ve parlak, yaratıcı fikirlerimiz açısından değerlendirebileceğimiz bir haftadayız.

Ay; günün çok büyük kısmında koç burcunda ilerliyor. Sabahın erken saatlerinde gerçekleşen Ay – Plüton karesi; dönüştüren ve güç çekişmelerine, irademizi ve derinliğimizi zorlayan baskın bir enerjiye neden oldu.

Öğle saatlerinde gerçekleşen Ay – Satürn trinesi duygusal anlamda ve işlerimizle ilgili toparlanma ve sağlam hareket etme desteği verdi.

Akşam saatlerine kadar olan süreçte; Ay – Merkür sekstil açısı da iletişim konularında olumlu ve rahat ilerleyebileceğimiz fırsatları veriyor. Ay – Uranüs kavuşumu ani ve beklenmedik gelişmelere işaret ederken; gecenin ilerleyen saatlerinde etkili olan Ay – Güneş sekstil açısı; dişil – eril, kadın erkek ve duygusal olarak dengeli bir sürecin desteğini veriyor.Bu açıların ardından Ay; Koç burcunda boşluğa geçiş yapıyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.