Yeni Girişimler için Doğru Zaman

fal-ad1

Merhaba sevgili astroloji takipçileri,

Ay, Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gece yarısından itibaren Ay ve Uranüs 16 Ağustoskaresi; bu saatlerde henüz ayakta olanlar açısından duygusal anlamda dengesiz ve ani değişim gösteren bir ruh hali yansıtabilir. Ancak; sabahın erken saatleri itibariyle devreye girecek olan Ay-Jüpiter üçgeni, bu havayı bozarak güne daha iyimser başlamamıza, kendimizi neşeli hissetmemize yardımcı oluyor. Sabah erken saatlerde netleşecek olan Venüs – Kuzey Düğüm kavuşumu, ileriye yönelik gerçekleştirilecek ilişkiler, sosyal ve maddi konularda olumlu etkiler taşıyor. Sanatsal ve yaratıcı çalışmalar adına da günün tamamına yansıyan güzel ve uyumlu etkiler hissedeceğiz.
Ay, bu açıların ardından Kova burcuna geçiş yapacağı öğle saatlerine kadar boşluğa geçiyor. Ay, boşluktayken yeni girişimlerde bulunmak yerine, devam eden çalışmalara yoğunlaşmak 16 Ağustos 3yerinde olur. Yeni girişimler ve ileriye dönük çalışmalarımız için Ay’ın Kova burcuna geçiş yaptığı öğleden sonra ve ilerleyen saatler uygun olacaktır. Bu saatler itibariyle özellikle bilimsel, teknolojik konular, yaratıcı ve rutin dışı orijinal fikirler ağırlıklı olmak üzere, yeni pek çok konuda çalışmalar için olumlu etkiler alacağımız bir süreçteyiz. Ayrıca bu geçişle birlikte Kova burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ve Ay tutulması etkilerini de daha etkili bir şekilde hissedeceğimizi söyleyebiliriz. Bu süreçte toplumsal konularla ilgili sıra dışı gelişmeler, buluşlar, yaratıcı ve parlak fikirler, keşifler de gündemimizde yer alacaktır.

Akşam geç saatlerden itibaren, Ay – Mars altmışlık açısı cesaret, güç isteyen çalışmalar, 16 Ağustos 2yazışmalar için uygun görünümde. Gece saatlerinden itibaren kesinleşecek olan ve neredeyse haftanın tamamına damgasını vuracak Güneş – Uranüs üçgeni; yaratıcı, rutin dışı çalışmalar, toplumsal ve bireysel anlamda yenilik getiren keşif, araştırma, gelişim, buluşlarla başlangıçlar için çok etkili fırsatlar sunuyor. Gökyüzünde etkili olmaya başlayacak bu etkiler; bireysel ve kolektif alanda özgürlük isteğimizin fazlaca ön plana çıkacağı, önemli değişimlerin ve dönüşümlerin yaşanacağı zamanların kapısını aralıyor.
Gökyüzünün ışığında güzel bir gün geçirmeniz dileklerimle…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.