Yeni Başlangıçları Erteleyin

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; Kolektif ve toplumsal olayların burcu Kova’da. Toplumsal olayların ve hareketliliğin özellikle ülkemiz açısından yoğun yaşanacağı bir güne giriş yaptık.

Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Güneş ve ardından yine Ay – Satürn uyumlu açıları devrede. Hemen ardından devreye giren Ay – Uranüs sekstil açısı; güne enerjik, ani ve plan dışı gelişmelerle giriş yapabileceğimizi gösteriyor. Beklenmedik ve rutin dışı olaylar yaşanabilir. Hızlı ve enerjik bir süreç birçoğumuzu bekliyor.

Bu açının etkisiyle Ay; boşluğa giriyor ve öğle saatlerine kadar Kova’da boşlukta hareketini sürdürüyor. Belirsizlik, kararsızlık ve öngörememe etkili olacağı için yeni bir şeylere başlamak ya da karar almak adına biraz beklemek yerinde olacaktır. Kendimizi dağılmış, odaklanamayan bir ruh hali içinde bulabiliriz.

Güneş – Satürn karşıt açısı; kısıtlanma, engellenme sorumluluklar ve özgürlük isteği arasında sıkışma süreci veriyor. Özellikle Ay’ın günün ikinci yarısındaki hareketi nedeniyle de psikolojik ve fiziksel olarak biraz zorlanabiliriz. Sorumluluklarımız artabilir, otorite ve yönetim süreçleriyle sıkıntılar yaşayabiliriz. Aile büyüklerimiz, eril veya yetkin kişilerle tartışmalar, baskılanmalarla karşı karşıya kalabiliriz. Kimliğimizi ortaya koyma ve değerlerimizi savunma sürecinde çatışma ve problemler yaşanabilir.

Bu süreci çok fazla çatışmaya girmeden ve zorlamadan geçirmek; işlerimizi elimizden geldiği ölçüde odaklanarak ve stratejik yürütmek en doğrusu olacaktır. Kavga ya da uyuşmazlık ortamında dağılma, sağlığımızla ilgili de sıkıntılar ve daha fazla strese girmemize ya da gerginlik yaratılmasına neden olabilir. Süreci elimizden geldiği kadarıyla sakin ve dengeli yürütelim lütfen.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.