Yeni Ay: Denge, Uyum, İşbirliği

fal-ad1

imageSevgili Astroloji Takipçilerimiz Merhaba,

Bugün, 8 derece Terazi’de Diadem sabit yıldızı ile aynı boylamda bir Yeni Ay gerçekleşiyor. Yeni Ay’ın yükseleni Aslan burcu ve yöneticisi Yeni Ay; Terazi’nin yöneticisi Akrep, Oğlak burcunda pek rahat edemediği, düşük bir yerleşimde.

İlişkilerimizde “ben” değil “biz” diyeceğimiz, denge, empati, nezaketin ön planda olacağı bir Yeni Ay. Diadem sabit yıldızı, kolektif alanda kendini feda etme, sahip olduklarından sevdikleri için vazgeçmeyi anlatıyor.

Mars ve Plüton sert açılarıyla beraber, destekleyici gezegen etkilerinin de haritada imagedevrede olduğu Yeni Ay; başlangıçların, bitişlerin yaşanacağı, kazanımlarımızın peşine düşeceğimiz dönemler. Yeni Ay’la ilgili ayrıntılı yazımız, hafta sonu bloğumuzda…

Ay; yeni ay fazında terazi burcunda ilerliyor. Denge, uyum, iş birliği arayışında olacağız. Jüpiter kavuşumu; sosyal ortamlar, etkinlikler, organizasyonlar, seyahatler açısından olumlu görünümde.

Yeni Ay; başlangıçları ve yeni oluşumları ifade eder. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde ikili, sosyal ve iş alanlarında her türlü ilişkide olumlu adımların atılabileceği bir süreçteyiz.

Sabah saatlerinde etkili olan Ay-Satürn altmışlığı; işlerimizde kalıcı ve sağlam temelli ilerleme şansı veriyor. İşlerimizde ve hayatımızda özellikle deneyimli kişilerden, büyüklerimizden destek görebiliriz.

Öğleden sonra etkilerini hissedeceğimiz Ay-Plüton karesi; biraz gergin etkiler verebilir. İlişkilerimizde daha dikkatli olmakta fayda görülüyor.

imageVenüs-Neptün üçgeni günün tamamına yakın bir süreçte güzel etkiler veriyor. Özellikle özel ilişkilerimizde destekleyici, yaratıcı, şanslı bir gün geçireceğiz.

Gün boyunca etkili olan, aşktan yana şanslı bir zaman diliminde olduğumuzu gösteriyor. Romantik ortamlar yaratmak, sevdiğimiz kişiyle hoş vakit geçirmek adına keyifli bir hafta sonu bizi bekliyor!

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.