Yengeç Burcu ile Evlilik Hayatı

fal-ad1

yengecevlilikMerhabalar Sevgili Takipçilerimiz,

Yengeç burcu ile evlilik yaşamı, burç mensubunun tabiatında vardır evcimen olmak. Bu kişi iç güdüsel olarak evliliğe çok sıcak bakacaktır. Ancak ilk başlarda güven duyması ve sizi iyi tanımış olması önemlidir. Benimsemesi ve aşık olması için romantik olmanız da gerekecektir. Kendisini eve hapis ve sakin bir hayat içinde düşünemez. Sürekli dışarı çıkması ara ara enerjisini en azından yürüyüşler ile atması gerekecektir. Biraz alınganlık edeceği göz önüne alınırsa konuşmalarınızın açık olması gerekecek. Yengeç kadını kolay kolay pes etmez. Her sorunu ilişkide çözmeden rahat etmez. İnce elediği için hassas düşünmekte. Aklı karışmadığı sürece güven duymaya devam edeceği ilişkide kendini mutlu hissedecektir. Bu durum da gelecek için anaç ruhta davranacak Yengeç burcu kadını parasal olarak da bütçeye her daim destek çıkacağını ve bütçeyi idare konusunu ele alacağını göreceksiniz. Hedef belirlemiş ise ona ulaşmakta çok geç kalmayacaktır. Yengeç burcu hisleri güçlü yapısı ile evlilik hayatında eşinin hislerine önem verir. Çok hamarat olduğu için marifetli elleri ile eşi için bir çok lezzetli yemekler pişirerek onu mutlu edecektir. İnatçılığı pek fenadır. Kızdırmadan önce tekrar düşünmenizi öneririm.

Yengeç burcu erkeği kendisi için eş olacak kişiden her zaman aynı derecede sevgi bekler. Farklı farklı haller yansıdığında Yengeç erkeği verilen değerin eksildiğini yengecevlilik2düşünür. Bu durum da aşk dengesini sağlamak adına her daim çabalayacağını gösteriyor. Kendisi hızla düşünüp bazen acele karar vereceği için eşinin fikirlerini de muhakkak alacaktır. Yengeç burcu mensupları ortak yaşam alanına her ne kadar sevgi dolu yaklaşan bir burç olsa da biraz kıskançlık sınırlarını da zorlayabilir. Onun dışında çok genel itibari ile çevreyle bağdaşarak yaşamayı severler. Eşleri için sağduyu yaparak kendilerinin de rahat yaşaması için eşit ortam sağlarlar. Evlilik yaşamları onlar için sadakat ve sevgiye dayalı kalındığı sürece sonsuza değin sürecektir. Yengeçler aile hayatların da sakin ve neşeli halleri ile şakacı yaklaşımlarıyla huzurlu bir evlilik süreceklerdir.
Yengeç burçları anne-baba olma konusun da çok çocuk severler ama genel anlamda iki çocuk sahibi olmayı tercih ederler. Gelecek hazırlama konusun da sıkı çalışıp hem kariyerlerini sürdürüp hem birikim yengec-evlilikyapmayı severler. Bu burç insanları bazen iniş çıkışlı bir ruha sahiptir. Yönetici gezegenleri ”Ay” olduğu için bazen medzecir durumlar yaşansa da ilk fırsatta mantıkla yaklaşıp tatlı gülümsemesi ile çekici tavırları ile gönlünüzü alacaktır. Bu burcun erkekleri iltifatları ile başınızı döndüreceği için evlilik teklifine de hayır diyemeyeceğiniz bir gerçek. Kendinizi iyi hissetmeniz için ellerinden geleni yapmaktan çekinmeyeceklerdir. Fedakar bir yapıda olduğu için birlikte sırt sırta verip evliliğinizi gayet güzel bir şekilde kalkındırabilirsiniz. Yengeç’in şefkatli yanları ile hem kadını hem erkeği için güvenebileceğiniz karakterler olarak bilinirler.

Yengeç burcu, sağlam temeller ile kurulabilecek mutlu evlilik için ideal bir eştir.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

2 Yorum

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.