Yengeç Burcu ve Diğer Burçlarla Uyumu 3

fal-ad1

Yengeç – Yay

Yay, ne kadar çekici bakışlarda olsa dahi Yengeç’in dikkatini kısa bir süre çekecektir. yengecc5Uyumu bulmaları zordur. İkisi de birbirine ilk bakışta çekici gelecektir. Ancak mantıkları ve duyguları bu ilişkide ortak nokta bulamayacağını hissedecektir. Yay bağımsız başına buyruk kalacaktır Yengeç’in yanında. Özgürlüğü yaşam felsefesi tamamen Yengeç’e aykırıdır. Çok uç ve marjinal düşüncelerde yaşamlarda olan iki burç insanı için evlilik kenara dursun aşk yaşamak dahi başlıca kronikleşecek tartışmaların sıkılığı doğrultusunda imkansızdır. Yay hayatının kısıtlanmasından hoşlanmaz. Yengeç sahip olduğu aşkı ve sevgiyi benimseyerek kısıtlayıcı etkiler sergilemek durumunda kalacaktır. Hayal kırıklığı yaşamalarındansa uzaklaşmak hiç başlamamak doğru olanıdır. Dostluk olarak evet ancak aşk olarak zıt kutuplardır.

Yengeç – Oğlak

Hiç bir temas durumu söz konusu olmayacaktır. Ne duyguları eş değer nede yaşama bakış yengecc2açıları. Oğlak güvenmekte zorlanır. Yengeç kırılgandır. Oğlak sert tutumu ve sözleri ile Yengeç’in hayal kırıklığına uğrayarak derin üzüntü yaşamasına neden olur. Adeta travma hissi ile Yengeç duygularında ki yaralarının bedelini en ağır şekilde ödeteceği için Oğlak hayatının dersini alacaktır. Bu başlangıçtan itibaren kişisel bir sürtüşmeye yol açacak anlaşmazlığa aşk olarak kapı aralamamanız gerekir.Zaten zorlasanız dahi hep bir terslik ve iticilik söz konusu olacağı için aşk denemeyecek kadar kötü bir anı olacaktır. Oğlak aşka uzak Yengeç duygusal mizaçta. Daha karakteristiklerinde zıt açıların olması aşk olarak olmayan bazı hislerin ortak uyumu zorlaşacaktır. Evlilik yaparsalar fikir ve görüş ayrılıkları her daim arada kapı, duvar gibi duracaktır.

Yengeç – Kova

Yengeç duygusal doğasına uygun romantik bir aşk ister. Kova maceraperest risk alan bir yengecc4karakter olarak yansıyacaktır Yengeç’e. İnsanlar genellikle birbirleriyle olumlu ilişkiler kurmak isterler fakat çoğu zaman egoları bunu engeller. Kova için Yengeç duygusaldır. Bu duygusallığa pek iç açıcı yaklaşmayacaktır. Kova daha yüzeysel duyguyu öteki plana atan yapıdadır. Kova sabit kalamaz Yengeç bağlıdır. Zıt karakterleri sürekli tartışma ve anlaşmama yoluna gidecektir. Kova sıkılmamak için sürekli dışarı bağlı yaşayacaktır. Yengeç sabrını zorlayan bu davranışlara anlam veremeyecek sert tartışmalardan kaçınmayacaktır. Kova tartışmasında bir Kova’ya galip gelmek mümkün değildir. Çünkü en baştan beri Kova zaten hür davranmıştır. Onun değişeceğini zamanla uyumlu olacağına inanan Yengeç için tam bir hüsran olacaktır. Evlilik için gezegenleri yani yıldızları uygun değildir. Hiç olmayacak bir ilişki en başta veda ile bitmeli.

Yengeç – Balık

Balık’ın çekici alımlı havası Yengeç’ in romantik bakışlarının tesiriyle aşk bir anda yengecc3alevlenecektir. Uyumu aynı anda hissedeceksinizdir. Aynı dünyaların insanı olduğunuzu bakışmaların sizi büyülediği o atmosferde bilerek bu tatlı esintiye kapılıp gideceksiniz. Ayrıca, hedeflerinizi gerçekleştirirken aynı zamanda iyi vakit geçirebileceğinizi, eğlenebileceğinizi görmek size daha çok enerji verecektir. İkiniz de birbirinizin verimini, gücünü arttırırsınız ve ilişkiyi sonsuz bir eğlenceye, mutluluğa dönüştürebilirsiniz. Bu ilişkide muazzam hisler ile yönetilen aşk hayatınız da kolay kolay sorun yaşamazsınız. Su grubu uyumunda ki en üst seviye aşkı yaşayacak evlenmeyi dahi isteyeceksinizdir. Nitekim öylede olur aşk ve yuva kurma mentalitesinde olan bu iki burç hayatını mutlulukla birlikte devam ettirecektir.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.