Yengeç Burcu ve Diğer Burçlarla Uyumu 2

fal-ad1

Yengeç – Aslan

Yengeç, Aslan’ın ilk etapta dikkatini çekecektir. Sevgi ve ilgiye gösterilen önem aynıdır. yengecuyum4Yengeç duygusal olduğu için Aslan ise özgürlükçü arada elbet zıtlıklarda olacaktır. Ne kadar hesap vermekten hoşlanmasa da Aslan sevdiğine karşı yüreklidir ve merhametlidir. Bu nedenle ortak nokta bulana kadar sabırla ilişkiyi koruyacaktır. Bu ilişki hayatınıza düzen ve istikrar getirir. Birbirinizin hayatında nerede durduğunuzu bilirsiniz. Bu gizli baskılar yüzeye çıktığında ayrılık her iki taraf için de tam bir felakete dönüşebilir. Yengeç saygılı ve benimseyici tavrını aşık olduğu Aslan’dan esirgemez, güzel bir deneyime dönüşür. Aslan kendisi için fedakarlıktan kaçınmayan Yengeç ile evlilik olursa mutlu olacağını dahi hissedecektir, uzun vadede yaşanabilecek bir aşktır. Uyumu sağlamak için iki tarafında çaba sarfedeceği nihayetinde huy ve karakterlerine göre davranmayı bulacaklardır.

Yengeç – Başak

Yengeç derin bakışları ile etkileyeceği Başak’ı tanıdıkça romantik olmadığını düşünecektir. yengecuyum5Heyecan duyarak yakınlaşmaya çabalasalar da hep bir şeyler eksik olacaktır. Zorlu bir başlangıç. Ne kadar etkilenseler en baştan yolunda gitmeyen her şey ikinize yol yakınken başlamayalım düşüncesi içine itecektir. Saygı göstermeyi başaracaklardır ancak sevginin olmadığı bir evliliğe ne kadar tahammül edilebilir orası tartışılır. Ne yaparsanız yapın Yengeç duygusallık isteyecek bundan şaşmayacaktır. Başak hayata ciddi bakan yapısı ile hareket edecek o’da bildiğinden şaşmayacaktır. Zıt karakter olarak aşka ters düşeceğinizi görmek ilerisi olmayan bu yolun başında vedalaşma olarak gerçekleşecektir.

Yengeç – Terazi

Terazi özgürlüğüne düşkün çekici bir karakterdir. Yengeç daha bağlı ve benimseyen yengecuyum6cazibededir. Her ikinizin aynı anda aşkı hissetmeniz normal sayılsa da bazı anlaşmazlıklar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Teraziyi sıkmamak özgür ruhunu dizginlememek adına sosyal hayatından uzaklaştırmamanız gerekir. Zaten buna müsaade etmeyecektir. Aşk yoğun duygularla yaşandığı için muhtemelen birlikte çok sık seyahat edeceksiniz, hatta belki yurt dışına çıkacaksınız. Birbirinizle alışılmışın dışında, hatta sadece size özel şekillerde ilişki kurma cesareti göstermeniz gerekiyor. Aksi takdirde bu ilişkiyi ve çok güzel bir gelişim ve olgunlaşma fırsatını kaçırmış olursunuz. Ayrıca, ilişkinin genel yapısı dahilinde birbirinize ne kadar çok özgürlük tanırsanız o kadar kazançlı çıkarsınız. Hatta bu durum öyle bir noktaya ulaşır ki dengesizlik veya istikrarsızlık ikiniz içinde hiç ama hiç önemli olmaz. Bu ilişkide, kendini ifade etme özgürlüğü her ikiniz için de son derece önemlidir ve önceliğiniz kesinlikle bu olmalıdır.

Yengeç – Akrep

Yengeç ve Akrep karakter olarak benzerler. Akrep’in yüksek aurası ve Yengeç’inyengecuyum1 sezgilerinin muhteşem ambiyansına şahit olacaksınız. Ne aşkmış demeden edemeyeceksiniz. Bu kadar birbirlerini anlayan ve düşkün olan iki kişi için uzun vadeli aşk kaçınılmazdır. İkiside etkilenmiş aynı anda aşık olmuşlardır birbirlerine. İki su grubu burç uyum kokacaktır. Bakışların derinliği ruhlarının derinine işleyecektir. Hisler ve tutkuyu arzu eden yapıları açısından bakacak olursak bu ilişki her ikinizin de hayatta ne yapmak istediğinizi keşfetmenize yardımcı olur. Birbirinize olan sevginiz size güç verir ve özgüveninizi arttırır. Birbirinize güç ve cesaret vermeniz sayesinde yakınlarınızla da samimi ve sevgi dolu ilişkiler kurabilirsiniz. İnsanlar sizin birbirini çok seven bir çift olduğunuzu düşünürler. Bu ilişkide Yengeç’in kırılganlıkları baş gösterse de Akrep ona ilgi ve şefkatli kollarını sürekli açık bırakacak aralarında hiç bir zaman sorunlar derine inmeyecektir.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.