Yengeç Burcu ve Diğer Burçlarla Uyumu 1

fal-ad1

Yengeç – Koç

Yengeç burcu kişisi hisleri güçlü duygusal mizaçtadır. Koç burcu ateşli ve hareketlidir. Yengeç’in dayanılmaz romantizm kokan duyguları Koç’u etkileyecektir. Yengeç -Koç ilk bakışta heyecanı, aşkı yakalayacaklardır. Bu ilişkide ikinizden biri anlık duygularla ve yengecuyum1dürtülerle hareket etmeye, aceleci davranmaya kalktığında diğeriniz müdahale eder, sakinleştirici ve önleyici rol oynar. Eğer bu aşka önem verir kendinize dürüst davranırsanız anlaşma ve tutku yaşamamak elde değildir. İki farklı burç insanı olarak duygusal olmak ve aşkı yaşama isteğiniz ortak noktanızdır. İki tarafın aradığı güvendir. Kıskançlık duygunuz her ikinizin de yoğundur. Bu ilişki kendinizle ilgili size çok şey öğretecektir. Ayrıca, düşünce şekliniz ve bakış açınız üzerinde çok güçlü ve belirleyici bir etkiye sahip olacaktır. Eğer hiçbir şekilde dürüst davranmıyorsanız veya ilişkinin devam edebilmesi adına gerçeklerden kaçıyorsanız ilişki bir gün mutlaka bitecektir. Bu şekilde ortaya çıkan ayrılık her ikiniz için de son derece yıkıcı sonuçlar doğuracak ve olgunlaşmanızı engelleyecektir. Birbirinizden çok farklı olduğunuzu hissedersiniz ve dolayısıyla iyi geçinemezsiniz.

Yengeç – Boğa

Boğa aşık olduğunu anlayacak Yengeç burcu ile hayatını birleştirmek isteyecektir. Etki ve duygu derin olacaktır aranızda. Yengeç duygusal ve romantik sözlerden hoşlanır. Boğa kişisi biraz daha geri adımdır bu konuda ufak anlaşmazlıklar dışında büyük sorun yengecuyum2yaşamazsınız. İki benimseme ruhuyla hareket eden karakter olmanız bazı kısıtlayıcılık sorunları yaşatabilecektir. Eğer belli ölçüde esneklik sağlar ve bunu devam ettirebilirseniz ilişki son derece sakin ve kısıtlayıcı olsa bile olumlu yönde gelişecek, devam edecektir. Sohbetleriniz ilgi alanlarınız neredeyse aynıdır. Daha çok her ikinizin de inandığı ve önemli bulduğu konular üzerinde konuşursunuz. Birbirinizle çok önemli bir mesele üzerinde tartışırken bile resmiyet havası hakim olmaz. Neşeli, iyimser bir yaklaşımınız vardır. Birlikte her türlü zorluğu yenebileceğinize inanırsınız ve öyle de olur .

Yengeç – İkizler

İkizler etkileyici konuşması ile Yengeç’in başını döndürebilecektir. Yengeç aşkta acelecidir, ona göre karşı burç beklediği cümleleri söylemekte ağır kanlıdır. İkizler her zaman aşka yengecuyum6nazik ve daha hassas yaklaşır. Önce mantıklar uyuşmalıdır İkizler için. Bu gerçekleşmesi imkansız bir beklentidir ve hayal kırıklığına uğramanıza neden olabilir.Bu tarz ikinizden birine bireysel anlamda pek uymayabilir ve bu nedenle çabalama kapasiteniz düşebilir. Baştan cazip gelen hiç bir şey aynı kalmayacağı için iki tarafta kapıldığı ilk anki büyüyü kaybedecek etkileneceği bir şey kalmadığınız anlayarak uzaklaşacaklardır. Baştan heyecanlı olacağını düşünen Yengeç’inde İkizler’in aşkta aradığı kişi olmadığını düşünmesi ile geri dönüş yapmayacakları bir vedalaşma gerçekleştireceklerdir.

Yengeç – Yengeç

İki romantik buğulu gözlerin buluşması. İlk anda çekimin inanılmaz hızla aşka dönüşmesine şahit olacaksınız. Yengeç- yengeç hisler mükemmel, anlaşma muazzamdır. Son derece duyarlı ve duygulu yaşam deneyimlerinizden ötürü birbirinizi diğer pek çok yengecuyum4çifte oranla daha iyi anlarsınız. Bu ilişki büyük olasılıkla ikinizin de birbirinizi çok derin, manevi ve duygusal boyutta anlayabilmenizi sağlayacaktır. Hatta bazen birbirinizin aklından geçenleri okuduğunuz hissine kapılırsınız. Empati ve sempati ile birlikte sezgiler de güçlenir. İlişkinin kendisi bile çok farklı ve sıra dışı şekillerde yaşanabilir.Yengeç içindeki ne varsa saklamadan ortaya koyan dobralığı ile bilinen burç insanı olduğu için aynı karakterde olan tıpkı aynadaki yansıması olan diğer Yengeç ile gül gibi geçinip giderler. Bu ilişkide kıskançlık ve benimsemek olayını abartmadıkları sürece her daim uyum sağlanır. Bazen ne kadar hisleri kuvvetli olsa dahi yanılma payı çoktur ayın gölgesi misali medcezirler yanıltıcı etkiler verir. Bu gibi yanılma payınız olabilecek durumda bazen diğer Yengeç’e söz hakkı tanımalı ve ortak noktalarınızı sevginizi bu şekilde uzun vadeye korumalılar.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.