Yengeç, Aslan ve Başak Burcu 2018 Tutulma Etkileri

fal-ad1

Merhaba sevgili takipçilerimiz, bu yılın beş tutulmasından kimler nasibini istediği gibi alacak, kimler bir şeyleri bedel verecek hepimiz merakla olacakları beklemekteyiz. Tutulmalar hangimizi ödüllendiriyor bunu görmek üzere bir önceki yazımızda tutulmalardan etkilenecek burçların bir kısmından bahsetmiştim. Bu yazımızda diğer burçlarada değineceğim.

Şimdi dilerseniz bu tutulmalar nelerdi, bir hatırlayalım isterseniz.

1. Tutulma 31 Ocakta Türkiye saati ile 16: 30′ da Aslan burcunda Tam ay tutulmasıyla olacak.

2. Tutulma ise;15 Şubatta yine Türkiye saati ile 23: 52′ de Kova burcunda güneş tutulması gerçekleşmekte olacak.

3. Tutulma 13 Temmuzda Türkiye saati ile 06: 01 Yengeç burcunda kısmi güneş tutulması gerçekleşecek.

4. Tutulma 27-28 Temmuzda 23: 22′ de Kova burcunda Tam ay tutulması gerçekleşecek.

5. Tutulmamız 2018’ e ait son tutulmamız ve 11 Ağustos 12: 47′ de Aslan burcunda olacak.

Koç, Boğa, İkizler burçları için önceki yazımızı okuyanlar hatırlayacak ki kaybeden pek yoktu aslında hep bir alışveriş enerjisi gibi verdiklerimizi alıyorduk tutulmalarda. Bakalım diğer burçları nasıl etkiliyor olacak!

Yengeç, tutulmalar ve fırsatlar birbiriyle bağlantılı olarak ilerlerken ciddi zorluklarda yaşayabilecek aynı anda mucizelerde yaşayabileceksiniz. Ocak- Mart ayı arasında sürekli anımsayacağınız geçmiş ve öğrendiğiniz dersler olacak. Tekrar etmeyeceğiniz hatalar eşsiz deneyimleriniz sayesinde öz güvenli ruhunuzu dinlendirme vakitleri tanımaya vesile olacak. Başarı, küçük hataların ve başarısızlıkların biraz ilerisinde duran şeydir. T. J. Watson Bu söz yılınızın başarıyı hatırlatan emojisi olabilecek. Zor kararlar, hayatınızı değiştirmek istediğiniz anlar hatta zayıf olan bağlarınızı kopartmak isteyebileceksiniz. Olaylardaki sabrınız ve yönetiminiz tüm ikili ilişkilerinizi etkileyeceği için bu defa değişmeyi tercih ettiğiniz takdirde farklı fırsatları elde edebileceksiniz. Nisan- Haziran bu aylara eminlik duygunuz eşlik edecek. Temanız değişimden korkma olacak. Maddi güç bulacaksınız. Kaybetmiş ve tatminsiz hissedebileceksiniz. Bekar olan yengeçlere evlilik yolu açılıyor, 2018 şanslı seneniz olacak. Yeni arkadaş edinme, kazanç kapıları açma konusunda bahtınız sonuna kadar açık olacak. Evli olanlar çocuk sahibi olma konusunda şanslı olacaklar, ansızın sürpriz bebek haberi eşinizi ve sizi şaşırtabilir. Temmuz- Eylül ayları arasında finansman anlamda kendinizi rahat hissettiğiniz aylar olacağından sizi engelleyen pürüzler ortadan kalkmışken yatırım planı olanlara fırsatlar doğacak. Gayrı menkul gibi taşınmaz halde olan maddi isteklerinizi bu yıl tamamına erdirebilirsiniz…Ekim- Aralık ayları arasında her işiniz rayında işler tam istediğiniz gibi ilermekte olacak. İş değiştirmek isteyen yeni iş imkanı bulurken, iş arayanların iş kapıları açılmış olacak. Kendi işini yapan Yengeçler ise; kariyerinde çapını genişletecek, yükselmek benim işim diyecek ve başarılıda olacaksınız.

Aslan; Gökyüzü sizi seviyor güneşin ikinci şansınızı vermeye devam edeceği bir gerçek. Kariyer hayatım iki yıla göre harika geçiyor diyecek ve bu yılın sizi gevşettiğini rahatlattığını göreceksiniz. Bu yıl öfkenin sınırlarından kurtuluyor olacağınız için sakinlik arayışınız devam ediyor olacak. Ocak- Mart ayının dinginliğini hissedebilirsiniz. İlerleyen zamanlar iş ve özel hayatınız hareketlenecek. Maddi konularınızda kolayca elde edebileceğini kaynaklar bulacaksınız. Paraya olan ihtiyaç doğrultusunda yeni kapılar açarak yeni alanlarda deneyimleriniz söz konusu olacak. Nisan- Haziran ayları arasında her zamankinden daha sorumluluklarınız artarken enerjiniz buna yeterli olacak. Bekar Aslan mensuplarının yeni tanışma için bahtları yüzlerine gülümserken hayat arkadaşlarının karşılarına çıkma olasılığı oldukça yüksek. Temmuz- Eylül ayı arasında tüm insanlarla olan ilişkilerinde fikir ayrılıkları yaşarken onlarla uzlaşma yada yolları ayırma noktasına gelebilirler. İş ortaklıkları tekrar masaya yatırılabilir anlaşmalar tekrar gözden geçirilebilir. Ekim- Aralık ayında rayında olan işiniz keyfinizi artırırken araç değişimi ya da ev değişimli temalar modunuzu yükseltebilir. Yine bu dönem içerisinde ilişkinizde bir takım güvene dayalı kusurlar olmasada varmışçasına güvensizlikler, kıskançlık ve tıkanmışlık hissi yaşamanız söz konusu olabilecek. Günlük yaşamınızı ve gücünüzü nasıl daha iyileştirebilirim sorularına yanıt ararken kendinize itiraf edeceğiniz açıklarınız olacak ve yüzleşerek onarmaya başlayacağınız anlar olacak. İşinizde zirveye ayak basarken kazancınızı ikiye katlamanın yeni keşifleri içinde olacaksınız. Gönül işlerinizi varsayımınızla değil karşılıklı konuşmanızla çözüme ulaştıracağınızı deneyimleyeceksiniz. ” Akli resimler zihni kalıbımızın biçimlenmesine yardım eder.” Robert Collier’in betimlemiş olduğu gibi varsayımlardan öteye geçmeyi deneyerek tabuların dışına çıkmayı deneyebilirsiniz.

Başak, Sizin mottonuz ise; Tırmanmayı göze alan zirvenin hazzını yaşar. Dan Millman. 2018 farklı yerlerde yaşamak isteyecek bunu sağlayacak imkanlara sahip olabileceksiniz. Ocak- Mart ayları arasında değişimi yaşayacaklardan olurken, olumlu bir dönüşüme adım atmış olacaksınız. İş ya da eve ait yerleşim yeriniz değişebilecek. 2018 hedeflerinizi yakaladığınız anlarla dolu olacak. Gelişiminizi tamamlarken kazanan taraf olmayı tercih ediyor olacaksınız. Nisan- Haziran ayları arasında akademik hayatı olanlar başarıyı yakalarken hedeflerine bir adım daha yakınlaştıklarından emin olacaklar. Yurt dışı eğitimleri alabilir seyahat edebilirsiniz ve eğitim başarınızın anahtarını elinizde hissedebilirsiniz. Ansızın gelecek enerjiler hissedeceksiniz. Aşk hayatınıza bu güzel enerji aşkınızı geleceğe taşımayı sağlayabilir. Finansal kaynaklarınızı artırmak için güvenceye almak isteyecek ve yeniden artırmaya başlayacaksınız. Temmuz- Eylül ayı arasına kadar zayıf olan dostları dostlukları geride bırakacak elemeler içinde olacaksınız. Sağlam dostlar ve bağlar ile yeni iş birlikleri içinde ilerliyor olacaksınız. Kendinizi nasıl yönettiğiniz ile ilgili konular etkili olacak yeni bir amaç edinmeye başlayacak, farklı olduğunuz yönleri tekrar ortaya çıkartacaksınız. Yüzleşmeler olacak ve sizde buna yeteri kadar hazır olacaksınız, net cevaplar ortaya koyacaksınız. Ekim- Aralık yatırımlar yıl sonuna kaldı diye üzülmeyecek tersine yakaladığınız fırsatları gördükçe sevinecek oldukça şaşıracaksınız. Evlilik niyetini olanlar ilişkilerini mutlu sona bağlamak için kışı tercih edebilir sevdiklerini bu sürpriz karşısında şaşırtabilirler. Kış gelirken maddi konforunuz yerinde güvenceniz seneye hazır hissetmenizi sağlayacak. Paraya para demeyeceğiniz güzel bir yıl olacak. Her bakımdan güzelliklerle dolu bir yıl yaşayacağınızı söyleyebilirim.

Burcunuzun yükseleninine ait olan yazımızı da okumanızı tavsiye ediyorum. Yükselen ve güneş burcunuzla beraber okuduğunuzda gelişmelerinizi daha net hissediyor ve deneyimliyor olacaksınız.

fal-ad1

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.