Yengeç, Aslan ve Başak Burçlarının Ağustos Ayı Yorumları

fal-ad1

Yengeç burcu Ağustos’un süregelen retrosundan nasibini alabilecek burçlar arasında. Özellikle ikili ilişkiler konusunda her şeyi olduğu gibi söylemekle anlatmakla ilgili imtihanlardan geçebilirsiniz. Özellikle geleceğini göremediğiniz konuları sorgulamak durumunda olabileceksiniz, o an duygularınızın hepsini olduğu gibi anlatmanız gerekecek. Ev, evlilik ile ilgili sağlamlaşmayı istiyor olabileceksiniz. Bu ay para yapma para kazanma ve yatırım yapma konusunda adımlar atarsanız kazançlı olabilirsiniz. Yuvayı ilgilendiren konuların hepsini Ağustos ayında çok baskın bir şekilde hissedecek ve çok dikkat etmek durumda olacaksınız. Para idaresi konusunda sorun yaşamamak için çok dikkatli olmanız gerekecek. Paralar gelebilir ama geldiği gibi de hızlı gidebilir sonradan pişmanlık getirebilir dengelemek önem kazanacak.

Aslan burçları, Ağustos ayında ertelenmiş konularını tekrar yeniden revize edebilecekler. Ayın ortasından itibaren bunlarla ilgili tekrar fırsatlarla karşılaşabilecekler. Eksikleri görüp tamamlamak üzere harekete geçmek önem kazanacak. Mars’tan aldığı olumsuz enerjiler Aslan burçlarını epey yormuştu. Bu etkiden birazcık kurtulmuş hissedebilecekler. İşlerini tanıtmak ya da ilişkinizi gelecekle ilgili tanımak üzere bu ay olumlu etkiler var. Her türlü yenilenme ve değişim sürecinde aşamalar Aslan burcu mensuplarını mutlu edebilecek. Sabırlı olanlar kazanacaklar diyebiliriz. Geçmişte aile içinde ya da yakın akrabalarla yaşamış bir konuda varsa bununla ilgili ‘’dediğime geldin’’ diyebilir buna rağmen de o sorunu çoktan toparlamış olabileceksiniz.

Başak burçları geçtiğimiz aylar içerisinde bıraktığı eksikler varsa Ağustos ayı bu eksikliklerle karşılaşmaları ve yüzleşmeleri söz konusu olabilecek. Örneğin geçmişte kalan faturalar ya da geçmişte kalan sorunlu bir ilişki ya da yapılmış bir haksızlık bu önümüze gelecek bu sorunla karşılaşıp yüzleşmek çözüme ulaştırmak durumunda olacaklar. Geçmişle ilgili konulara çok takılmamak önem kazanacak. Özellikle ayın ortasından sonra ayın başında karşılaşılmış sorunlar daha düzenlenmeye daha toparlanmaya yavaş yavaş başlayacak. Çok büyük hedeflere ilerleyip azim edenler kesinlikle başarabilecek. Parayı, kariyeri ve ilişkilerle ilgili geçimi istediği noktaya taşıyabilecekler.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.