Yengeç, Aslan ve Başak Burçları Kasım Ayı Genel Yorumu

fal-ad1

Yengeç burçları bu ay göz önünde olacak ve parlayacaksınız. Uzun süredir Satürn’ün oluşturduğu olumsuz etkilerden nihayet çıkmaya hazırlanıyor olmanız kasım ayına sevindirici gelişmeleri arasında. Akrep’te olan Jüpiter yay burcuna geçiş yapacağı için sizin burcunuzla ters etkiler yapabilir. Geçtiğimiz yılda bu dönemler yaşadığınız bazı olumsuz olayların tekrar ettiğini görebilirsiniz. Kasım ayı içerisinde kırmızı çizginizi aşan bir aile konusu söz konusu olabilir ve stresli bir konuşma yapabilirsiniz. Yine akrabalarla ilgili bir haberin sizi biraz telaşlandırabileceğini görüyoruz… Yüksek bir enerji sahibi olacaksınız Akrep dost burcunuz olduğu için irade gücüde katacaktır size. Maddi konuda bir tamamlayamadığınız bir eksik kalma hali yaşayabilirsiniz, bir yetiştirememe durumunuz olacak, şimdiden tedbirinizi almanız öneririm. Kariyer para kazanma üzerine eğilim göstermek ay sonu rahat etmek demek olacağı için bu ay sadece para ve kariyer odaklı olmanız hayrınıza gelişecektir.

Başak burcu Kasım ayı içerisinde her konuyu irdeleyip her konuyla karşılaşacak gücü sağlayacak. Bu aya girişte gerginlik hissedebilirsiniz. Üst konumda olan kişiler kariyer gelişmeleriniz de sektörel zorluk verebilir. Dolaylı konuşmalar gelişebilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. O yüzden bu ay çok fazla sosyal paylaşımlar ya da cümleler kurmamaya özen göstermenizi tavsiye ederim. Tabii ki kendi bireysel haritanıza baktırdığınızda bu etkilerin neler olduğunu daha rahat görebilirsiniz. Mars ve Merkür bu konuda sizi rahatsız edici etkiler altında tutabilir. İletişimle ilgili bazı aksamalar yaşayabileceksiniz. Son ana iş bırakmamak bu gecikmelerde yaşanabilecek rötarlardan kurtulmanızı sağlayabilir. Kariyerle ilgili seyahat süreciniz kasım ayında açık. Bekar olanlar kasım ayı arkadaşlık başlangıcı olarak yaşayabilir ilişkisi olanlarsa birbirlerine zaman ayıramamaktan yakınabilir.

Aslan burcu Mayıs ayından sonra gelen zorluk yaşayan dört borçtan biriydi. Kasım aynın gelmesiyle birlikte Aslan burçları için de bir ferahlama söz konusu olacak. Kısmen iş konularında zorlanmış olanlar işleri ile ilgili mucizevi gelişmeler yaşayacaklar. Paraya dayalı işler konusunda gecikmeler kısıtlamalar yaşamışlar da elleri bola ulaşıp daha huzurlu olacaklar. Kendi kararları doğrultusunda güçlenmek isteyecekler. Bir adım atıp bir kural koyup sonrasında istediğin gibi oldu diye bilecekler. Rahat bir nefes aldığınızı ciddi anlamda hissedeceksiniz diyebildiğimiz bir ay. Özellikle de 8 -15 Kasım arası da bütün ay boyunca kazanabileceğiniz en yüksek miktarlara ulaşabilirsiniz. Evli olanlar evliliğinde kısa yolculuk planları yapabilir bekar olanlar yeni bir tanıştırılma içerisinde hayatlarının aşklarını bulabilirler. Mülk sahibi olmak isteyen aslan burçları ise biraz daha yeni yıl ve sonrasını bekleyecekler.

Yılın sonunu mutlulukla tamamlamanız temennisi ile…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.