Yengeç, Aslan ve Başak Burçları İçin Temmuz Ayı Nasıl Geçecek?

fal-ad1

Temmuz Ayı’nın zorlayıcı etkilerinde Güneş ve Ay tutulmaları ayın sonunda da Kova burcunda gerçekleşecek olan bir Dolunayla kapanış olacak. Her burcu ayrı ayrı farklı zorlukların yanı sıra güzel haberlerde bekliyor olacak. Yengeç Aslan ve Başak burçları için neler gerçekleşecek gelin birlikte bakalım.

Yengeç burçları bekleyip çaba verdikleri her konu için sorumluluk alacaksınız. Jüpiter’in Retro‘su kendi seyrine döndüğü için bu ay işten size sürpriz gelişmeler getirebilecek. Bu beklediğiniz iş haberi ise olabilir, paraysa bu olabilir bir yere gitmek ise bunu gerçekleştirebilirsiniz, kişinin yaşam öyküsüne göre değişir ama güzel bir gelişme yaşayacaksınız çok beğenileceksiniz ayrıca bu ay. Kamusal konularda özgürlük isteyeceksiniz. Egonuz biraz yükselebilir bu konuda hassas davranmaya çalışın. Biraz yorgunluk hissedebilirsiniz ama içinizdekini gerçekleştirme arzusu konuyu dengeleyecek. İmzalar, kararlar ya da onaylarınız bu ay hızlanacak. Merkür Aslan burcunda olacağı için sıkıştığınız da beklediğiniz haberler konusunda Aslan burcu yorumuna bakarak oradan da hangi aşamada olduğunuzu görebilirsiniz. Kardeşleriniz ve çocuklarınız bu ay çok önemli olacak.

Aslan burçları Temmuz ayında Merkür’ün kendi burçların de olmasından kaynaklı farklı duygular içinde olacak. Boğa, Akrep, Kova, Aslan burcu üstünde çok etkili olacak farklı bir Temmuz ayı olacağı için en çokta siz Aslan burçlarının daha fazla etkileneceğini söyleyebilirim. Bu ay stresiniz var, eşiniz de işinizde her şeyi dengeleyin. Bazı sorunlar konusunda içinizdeki his ve duygularla bunu da yaparım diye güçlü olacaksınız, Uranüs bu moda sokacak sizi. 10 Temmuz’a kadar çok yönlü destek alabilecekseniz yatırım amaçlı konularınız da başarılı olabileceksiniz. Ama yine bu tarihler arasında tartışmalar ve sorunlarınız artabilir. 13 Temmuz Yengeç burcunda olan Yeni ay 12. evde olacak;  aile konuları etkili olacağı için ailesel konularında dengeyi korumanız sonradan pişman olmamanız açısından çok önemli olacak. Doğumlar ya da evlilik gibi gelişmeler düğünler bu sürede gerçekleşecek çok doğru bir zamanda gerçekleşecek. 18’i gibi ailesel konularda arayı dengelemeye çabalıyor olabilirsiniz doğru bir süreç olur adım atarsınız. Bazı gecikmelerinizin eskiden gelen sorunlu işlerinizin bozulması biraz zayıflatabilir bunu iki ilişkilerinizde yansıtmamaya çalışın sevgili Aslan’lar. Mars ve Uranüs birbirleriyle zıtlaştığı için burcunuzda bundan olumsuz negatif etkiler altında bir baskı hissedecek bu ay sabır ve ağzınıza fermuar çekme ayı olduğunu hep hatırlayacaksınız. Bunu uyguladığınızdan sonraki aylar çok rahat edeceksiniz. Maddi ve manevi anlamda Eylül ayına kadar dikkatli bir şekilde ilerlemeye gayret edin, sonrası ferah.

Başak burçları için Temmuz ayı tamam ve karar ayları olabilir. 9 Temmuz ve 29 Temmuz arasında çok dikkatli ve gayretli olmaya bakın. Disiplinli olmak istediğiniz her konuda disiplin bulacaksınız. İşlerinizi tamamlayacaksınız bekarlar evlilik teklifi yapabilir ilişkisini geleceğe taşımak isteyebilirler. Duygularınızı dışa vurduğunuz güzel bir ay olacak. Çalışma kişileri ya da kamuyla olan kişilerde çok iyi değerlendirmeler fırsatlarla dolu bir ay gerçekleşecek sizin için. Venüs’ten Uranüs’ten çok güzel destekler alacaksınız parasal açıdan. Bu ay kesinlikle iç sesinize güvenin. Venüs’ten çok güzel etkiler alacağınız için sevgi dolu bir ay gerçekleşecek. Paranızı iyi değerlendirmelisiniz riskiniz bir tek o konuda var onun haricinde her şey daha iyi olacak diyebilirim. Verdiğiniz kararlardan çay mamaya çalışın bu i’m önemli olan bir olacak.

Tüm burçlar için zorlu bir ay olacak her takılmanızda her sıkıntı yaşadığınızı bu ay aslan Burcu’na özellikle takip etmeye gayret edin. Merkür’ün Aslan burcundaki konumu itibari ile tıkanmalarınızın ne yönde gideceğini Aslan burcunu takip ederek görebileceksiniz.

Sükunet ve şans dolu bir ay olması temennisiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.