Yengeç, Akrep ve Balık Burçlarını Neler Bekliyor?

fal-ad1

Yengeç burçları için farklı gelişen bir Mayıs ayı olacağını söyleyebilirim. En başından itibaren aya girişte ne yaşadığınıza bakıp yorulduğunuzu hissettiğiniz anda ayın ortasından itibaren daha ferah ve sakinleşmeye yöneleceksiniz. Uzaklara gideyim her şeyi ardıma bırakayım isteyebilirsiniz, geçici konular olacak. Terazi, İkizler, Yay burcundan birileri yanıltıcı yansımalar sunarak bir takım konular için size teklifle gelebilir telafisiz etkiler olabilir dikkat etmeniz gerekecek. Uranüs zorlayan yıpratan etkiler sunmaya hazırlandığı bu süreci korkusuz atlatmak adına ayın sonunu bekleyerek yeni girişimlere başlayın. 16 Mayıs Uranüs Boğa burcun da 7 yıl duracak ve o zamana kadar da burcunuz da ilerlemeniz için siz kıymetli Yengeç burçlarına rehberlik edecek.  Bu ay bir görünüp kaybolan birini sonradan görebilirsiniz ancak aldanışlara açık olacağınız bir süreçte yer aldığınız için kandırılmalara karşı uyanık kalmak durumunda olacak ve açmayacaksınız yüreğinizi. 19 Mayıs sonrası değişime start vereceksiniz, mahrumiyetiniz her neyse onu değiştirmek üzere çözümler arayacak ve üretmeye başlayacaksınız. Ayın ilk haftası kazalara çok daha açıktınız yine de olumsuz durumlara açık olduğunuz için temkin-i tedbir halinde olacaksınız.  Ardınıza bakmazsanız mutlu olursunuz. Ayın içinde bir konuda bir şekilde darlanma yaşayacaksınız manevi yönden ama ardı ferahlığa dönüşebilecek. İkizler ve Terazi bağlantınız varsa karşılıklı hesaplaşmalar yapılacak ortaya dökülecek konular var diyebilirim.  Bir ara Satürn ve Oğlak kavuşumu olacak o anlarda bazılarını hayatınızdan çıkartacaksınız, fedakarlık yapmak istemeyeceksiniz. Aşk ve paranın daha anlam kazanacağı ayın son günleri iyi değerlendirmeniz yaz ayına güzel bir adım atmanızı ve kendinizi sağlama almanızı sağlayacak.

Akrep burçlarını Nisan ayında yakaladıkları şanslarını ancak Mayıs ayı ortasına kadar taşırken iki kare yaşayacak olmaları işin açığı onlar açısından bilhassa kariyerleri açısından biraz zorlayıcı olabilecek. Hemen endişeye kapılmamaları gerekecek, neler olacağını öğrenmek önceden gardını almak demekle eş değerdir, hazırlık yapılması önlem alınması gerekir. Neler olacağını bilme arzusu olayları kontrol ettirmek için akreplere verilmiş özel yetenekleriyle birleşiyor ve çözüm yolu bulabiliyorlar. Mayıs ayında gökyüzü epey bir hareketli olacak; Mars kova burcunda olacak Uranüs Koç burcundan çıkıp Boğa burcuna geçecek, karşıt burçta yaşanacak gelişmeler söz konusu olacak.  Karşıt burçta yaşanacak gelişmelerde olaylara tepkili olmanız için zorlayıcı kişiler atraksiyonlar olabilir onları kendinize çekmeden devam etmek adına sessiz kalmayı tercih etmelisiniz. Mars Kova burcuna geçeceği için karşı çıkmayın değişen kişiler olsa bile iş hayatınızda ne olursa olsun sessiz kalın ve sabredin. Yeni arayışlar içine girin ve bekleyin çünkü hava grubunda yaşayacağınız karşıt açı iş sorunu getirebilir tüm nobilitenizle sakin kalmaya özen gösterin nedeni çok ama onu yaşadıkça anlayacak iyi ki sakinliğimi korumuşum diyeceğiniz gelişmeleri sonradan fark edebileceksiniz. Maddi konular dengesizleşecek ondan kaynaklı tutumlu olmaya eski zamanların ayağını yorganına göre uzat sözünü tekrar anımsamanız uygulamanız gerekecek. Eski davalar neyse onları kapatmaya çalışın düşünmeyin konuyu uzatmamaya çalışın. 19 mayıs’a kadar özel destekler alabileceksiniz. Öneriler gelecek bir şeyleri yap hayatın güzelleşecek diyenler olacak onlara kulak verin. 22 ve 23 Mayıs çok güzel gelişiyor olacak belki de bir dileğiniz o gün kabul olabilir ya da gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. 27’sinden sonra duygusallık üzerine romantizm etkin olacak sevgi gösterileri bulabilirsiniz, aklınızda kalacak olan ayın son günleri maddi ev manevi çok güzel gelişiyor olacak. Nefes alıp verin bolca Mayıs ayını enerjisi yüksek kişilere denk gelin onlarla birlikte kalın. Birkaç ay sürecek etki var aslında üstesinden geleceğim diyerek bakın olaylara ve öyle davranıp kontrolü sevgiyle sabırla geliştirin bu dönemi bu sayede huzurla sıradan atlatacaksınız.

Balık burçları Mayıs ayına girerken heder oldukları konular ve geride bıraktıkları şanssızlıkları olacak. Birkaç yıldır olumsuz deneyimler yaşamış olan Balık’lar şans kapıları açılınca bu hareketten en çok onlar hoşnut olacaklar. Uranüs Koç’tan çıkıp Boğa burcuna doğru göç ettiği zaman asilik baskısı yaşanabileceği için bu ayı sakin karmaşasız yaşamak için negatif kişilerden, haz etmediklerinizden, dengesinden hoşnut olmadığınız sıkıntılı kişilerden, gruplaşmalardan uzak kalarak yaşamaya çabalayın daha iyi olur. Ters etki almamak için size huzur getiren kişilere yöneleceksiniz, ikna ederek işinizi pazarlayarak maddiyatınızı artırmak üzere bir hallice mücadele edeceksiniz ancak başarı elde edeceksiniz azmetmeye devam etmelisiniz. Eğitime devam edenler veya akademisyen olanların üstleriyle olan diyaloglarına her türlü ilişkilerine olmasından gerekenden bir tık daha dikkat etmeli gerekecek.  Sakin kalmak anahtar kelime, itibar kazanmak büyük nimet sayılacak ortamınızda ki kişilerden bazıları gidebilir, bazılarının yerine farklı kişiler getirilebilir çevrenizde olup bitenlere sadece sakinlik kazandıran üslubunuz sayesinde etkilenmeden kalabileceksiniz. Süreci iyimser yaşamak güzel atlatmak adına o muazzam yapıcı yönünüzü burada kesinlikle kullanmalısınız. Ayın yarısını geçmeden güzel bir öneri gelebilir geleceğe yönelik teminat görmek istediğiniz bir fırsatı yakalayabilirsiniz. Ekip olma ruhunuzu ortaya koyacak anlaşmazlık yaşadığınız kişilere karşı duracak bir şekilde başarılı olacaksınız, sorunlu olduğunuz grupta olabilir almak istediğiniz işte olabilir sonunda siz kazanacaksınız başarıyı hedeflemelisiniz. Venüs’ten aksiyon alacağınızı söylemeliyim aşk kapınızı çalabilir evliyseniz ilişkinizi sıcaklaştırma çabasına girebilirsiniz. 28 Mayıs ayının sonrasında evlilik kararı alabilir teklif duyabilir. Uzun zamandır görmediğiniz aileden birini affedebilirsiniz hayal edebileceğinizden daha fazla ilgi odağı olmaya veya rağbete doyacağınız güzel bir ay, kendi özel bilgilerinizi öğrenmek adına astroloji haritanıza baktırmayı ihmal etmeyin sevgili Balıklar.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.