Yay, Oğlak, Kova ve Balık Burçlarında 13 Haziran Yeniay Etkileri

fal-ad1

Yay burçları için iki ayrı şans gelecek çifte kısmet ve teklifler ile dolu bir ay olacak. Yeni ay 13 Haziran’da İkizler burcunda gerçekleşirken kariyerde ve aşkta tam anlamıyla kazanmaya başlayacaksınız. Sözleşmeler ve ortaklık işleriniz varsa bu konularda başarıya ulaşmak için adımlar atın güzel bir süreç. Jüpiter Retro’su Yay burçlarını zorlamaktaydı 10 Temmuz’da bunlar bitecek geçmişi unutun zorluklara elveda demelisiniz. Maddi anlamda parasal zorluklar bitiyor hep bir yerlerden bile olsa para gelmiş olan şanslı burçlardan olan Yay’lar Eylül ayının 6’sına kadar kazanç yönetme ile ilgili sınanmakta olacaklar. Sizde verimli oldunuz ve yardımcı olduysanız sizi de etkileyecek güzel gelişmeler var, hayal kırıklığı yaşanmayacak kadar güzel bir ay olacak İkizler burcundaki şans size güzel dokunuşlar yapacak. Mülk alımı konusunda ise hiç acele etmeyin erteleyin, içinize sinsin.

Oğlak burçları, ani kararlar verebilecek. 13 Haziran Yeniay’ı İkizler burcunda gerçekleşecek. Egosal ani yaptırımcı tavırlara bürünebilecek bunu engelleyecek ılımlı tavrınız olmalı, tersi davranışta sınanacağınız ve kayıp yaşayacağınız konular olabilir. Çok güzel sonuçlarla karşılaşabileceksiniz Jüpiter 10. Evinizde olacağı için şansı hissedenlerden olabilirsiniz. Maddiyatta gerileme olacak 24 ve 26 Haziran arasında paraya dair iniş çıkışların çok üzerine durmayın etkisi geçici olacak.  Aile yakın çevresinden gelişen davranış ve konuşma şekillerinden kaynaklı sabrınız zorlanabilir. Sabır artırmak adına sessiz kalmayı gözlemde olmaya gayret etmelisiniz. 30 Eylül itibariyle adiliyetle yaklaştığınız tüm konulardan yana ödüllerinizi alıyor olacaksınız. Hayat yolculuğunuzun tekrar belirlendiği bir süreç olacağı için iyimser ve geçim ehli olmaya gayret etmekte fayda var.

Kova Burçları çifter çifter gelişme yaşayacak. Yeniay’ı İkizler burcunda 13 Haziran’da yaşanırken aşık olmanız an meselesi. Evli olan Kova’lar çocuklarınıza karşı sakin kalmaya önem vermeniz elzemdir! Çocuklar konusunda sorumluluğunuzu sıcak ve sakin yaşamak arzusunda ilerlettiğiniz takdirde gerçekleştirebileceksiniz. 10 Temmuz’a kadar önünüzü göremediğiniz işler olabilir sonrası aydınlık gelişmekte olacak. Güvenemediğiniz önceki sorun yaşadığınız konulara karşı zihninizi sarsmamak adına sağlıklı düşünüp yerinde karar verin. Paraya karşı risk getirebilecek hiçbir yatırıma kullanmamalısınız, böyle etkiler söz konusu. Ay sonunda enerji azalması fark edebilirsiniz. Tekrar artacak endişeye yer yok. Şifalı dualardan yararlanabilirsiniz. Çocuklarınıza karşı sakin kalmaya önem vermeniz elzemdir!

Balık burçları sosyal hesaplarına dikkat etmeli. 13 Hazirandan başlayacak olan Yeniay’daki süreç Ağustos’a kadar sürecek ve 26 Ağustos sonrası evli olanların evlilik sorunları ortaya gelebilir. İkizler Yeniay’ı siz değerli Balıklara tazelenmiş hissi ve taze aşk verecek, sağlık verecek. Paraya olan ihtiyacınızı karşılayacak arayışlarınıza yanıtlar gelecek ve değerlendirirken sezgileriniz kuvvetleneceği için yolunda olacak. Bir işi bozmak ve tekrar yapmak yerine mantık kapsamında tekrar düşünmelisiniz. 13 Haziran ve sonrası Yeniay yaşam yolunuzu tekrar revize etmenizi sağlıyor olacak. Aileniz eviniz yuvanız öne çıkacak Merkür bunları öne çıkartacak daha duyarlı olacaksınız bu alanlara karşı. Geçmişten çıkıp gelecek konular olacak. Taşınma ve yer değişimi çok desteklenecek aile büyüklerinizi ilgilendiren konularınız mercek altında olacak. Çok kazanamamaktan şikayet edenlere nakit desteği gelebilir ve işlerini büyütebilirler, çalışmayan Balıklara bu destek bekar iseler evlilik yolu olarak da yorumlanabilir. Talihiniz nihayet sizden taraf dönüyor.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.