Yay Enerjisi ile Yoğun Bir Gün

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Ay; gün boyunca Yay’da ilerlemesini sürdürüyor. Yay burcunun doğası gereği; genişleme, büyüme, ilerleme isteğimiz ön planda…

Sabah saatlerine Ay – Mars trinesinin cesaretlendiren, güçlendiren ve coşkuyla karışık heyecan veren hareketli enerjisiyle başladık. Hemen ardından gelen Ay – Güneş trinesi; önemli pozisyonlardaki kişiler, otorite figürleriyle olumlu süreçlerin geliştiği; kendimizi cesaretle ortaya koyduğumuz bir süreci işaret etti. Aile büyükleri ile ilişkilerimizde, dişil – eril dengesi arasında da uyumun gerçekleştiği zaman dilimlerinde ilerleme sağladık.

Yay burcunun temsil ettiği; yayıncılık, yabancılarla ilişkiler, uluslararası konular, seyahat, turizm, yüksek öğrenim konularında iletişimin de olumlu ilerlediği enerjisi yüksek bir gün geçiriyoruz. Uranüs; Koç burcunda geri hareketini gerçekleştirmek üzere “S”, başka bir ifade ile durağan pozisyonuna geçiş yaptı. Bu süreçte; enerjisini Koç gibi ateş elementinin de yoğunluğuyla ani, beklenmeyeni veren şekilde içeriden dışarıya doğru akıtacaktır.

Hava sıcaklıkları yüksek seyirde, ardından yağmur ve tekrara ısınma şeklinde dengesiz atmosfer olayları yaşanabilir. Yine hava ulaşımında; teknolojik konularda özellikle bir süre ani gelişmeler, kazalar, sorunlar gerçekleşebilir.

Akşam saatlerinde etkisini hissedeceğimiz Ay – Neptün karesi: dalgınlık, yanılma, zehirlenmeler konusunda dikkatli olunması gereken zaman dilimine işaret ediyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde etkisini gösterecek olan Ay – Jüpiter sekstil açısı; şans ve fırsatlar adına güzel bir süreci ortaya koyuyor. Felsefe, inançlar ve ilgimizi çeken konularla ilgilenmek, yola çıkmak, seyahat etmek için uygun zaman dilimleri!!!

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.