Yay Burcunda Dolunay

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Bugün Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. İkizler burcundaki Güneş’in karşısında; 2 – 8 akslarında oluşan Dolunay; kazanç, para hanelerini etkiliyor. Dolunay’lar bir tamamlanma sürecidir aynı zamanda… Dolunay’ın gerçekleştiği ve haritamızda karşılık gelen alanlarda; bununla birlikte Yeni Ay’la birlikte belirginleşen konularda tamamlanma ve sonuç alınması söz konusudur.

Yay burcu; iyimserlik, uzaklar, hayallerimiz, yüksek eğitim, felsefe, uzak kültürleri ifade eder. Bu süreçte hayallerimiz, sınırlarımız, sahip olduğumuz beceriler, öz değerlerimiz doğrultusunda bir iç – dış sorgulama ve sonuç alma aşaması deneyimleyeceğiz.

Bununla birlikte her ne kadar iyimser ve hayalperest bir burçta gerçekleşse de; bu Dolunay’ın Neptün’le açısı dikkat gerektiriyor. Dağılma, odaklanamama; dikkatsizlik, aldanma, hayal kırıklığı konularında farkındalıklı davranmak yerinde olur. Ardından gelen Satürn; özellikle kazançlarımız, parasal konularda ayağımızı sağlam basmamız, gerçekçi olmamız konusunda uyarıyor bizi…

Ülkemiz açısından asker, polis, kamu görevlileri, sağlık konuları ve bu kapsamdaki alanlarda gelişmeler yaşanabilir. Gizli olaylar, düşmanlar; özellikle Mars’ın açıları oldukça önemli… İlerleyen süreçte Haziran sonu ve Temmuz başında Mars’ın transiti de dikkat çekici ve riskli zamanları önümüze getiriyor.

Gün boyu etkili olan Venüs – Mars sekstil açısı; ikili ilişkiler, harekete geçme ve mali konularda olumlu destekler veriyor. Ayrıca; bir süredir terazi burcunda geri harekette olan Jüpiter bugün itibariyle ileri hareketine geçiş yapıyor. Adalet, hukuk, şans konularında daha rahat ilerleme sağlayarak harekete geçebileceğimiz bir dönem başlıyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla.

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.