Yay, Akrep ve Terazi Burcu 2018 Tutulmalarından Nasıl Etkilenecek?

fal-ad1

Tutulmalardan olumlu etkileneceklerden ve 2018’in kazananlarından olabilirsiniz.

Yıl yeni başlamışken senenin getirilerine hazırlıklı olmamız açısından Tutulmaların 2018’de burçları nasıl etkileyeceğinden yazı dizisi olarak yansıtmaya çalışıyorum. Şimdi okuyacağınız yazımda daha önceki yazılarımda değinemediğim burçların gelişmelerini sunmaya çalışacağım.

Terazi Burcu: Yıl boyunca mottonuz ”Bilgelik bundan sonra ne yapılacağını, beceri bunun nasıl yapılacağını bilmektir. Erdem ise bunu yapmaktır.” olacak. Çok fazla deneyimlerde bulunacak ve yine farklı neticeler elde edeceksiniz. Ocak – Mart arasında işinizi ilgilendiren her konuda dayanışma içinde olacaksınız. Ancak üst üste yapacağını deneyimler biraz şaşırtmacalı etkiler getirebilir dikkatli olmanız gerekebilir. Nisan sonrası aile konularınız ağırlıkla sizi bir arada tutmaya yöneltecek. Dikkati elden bırakmamanız gereken bir yıl içerisinde olacağınız için elinizdekilere sıkı sıkı sarılmanız gerekecek. Skandallar söz konusu olabileceği Haziran- Ağustos ayları arasında despotluk eğilimlerinizi tekrar düzenlemenizi sağlayacak. Ağustos sonrası seyahat ve iş gezileriniz artacak. Ruhsal olarak tekrar yapılanacak iç enerjinizi artıracaksınız. Yeni çevreler katılacak hayatınıza, kadim dostluklarınız bu yıl belirginleşmeye başlayacak. Parayı akıtırken geleceğinizi düşünerek küçük çapta yatırımlar yapacaksınız. Meslek ilerlemesi için üstlerle bütünleşmeyi seçiyor olmanın ayrıcalığını yaşarken,  zirvenin keyfini sefasını sürecekler. Terazi mensupları tutulmaların onlara yansıyan olumlu etkisiyle, hakları olan yükselişin tadını çıkartacaklarını söyleyebilirim.

Akrep Burcu: Hayatta başarılı olanlar, kendilerine gereken bilgileri öğrenmekten bir an geri kalmazlar ve hadiselerin sebeplerini her zaman araştırırlar. Rudyard Kıplıng’ın dediği gibi akrep için öğrenmek/yenilenmek hiç bitmeyecek eylemleri arasında yer almaya devam edecek. Akrep burcu mensupları sezinlemelerle başarılı olsa da tekrar güvenmemeye yeniden sorgulamaya, araştırmalarının arkasını bırakmadan yenilenme döngüsü içinde olacak. Uzun zamandır güvenerek inanmak istemediği yüzleşmekten kaçtığı ne varsa teker teker onlarla yüzleşecek. Verimli olma, daha fazla kazanma yılınız olması açısından 2018’i beğenenlerden olabilirsiniz. İş alanlarınızda yeni fırsatlar hep olacak ama elinizdekini sıkıca tutmak önemli olacak. Bu tutulmalarında etkisiyle rahata kavuşma ihtiyacınız artacağı için sene boyunca yerleşim yerinizi değiştirme isteği getirebilecek. Seyahatler ile dolu olacak bir yıl ertelenmeler yaşansa da gerçekleşecek. Nisan ayına kadar iş odaklı ilerlemeler varken ilkbahardan itibaren seyahat planları yapacaksınız. Üçüncü ev harekette, bol bol gezeceksiniz. Erken seyahatler yolculuk ihtiyacınızı karşılayacak olanaklarınız söz konusu olacak. Hayatınızı değiştirecek değişimleriniz olacak, tüm bunlar sayesinde güzelleşmeler yaşayarak ruhunuzu güçlü daha derinlik kazanmış olarak hissedebilirsiniz. Aşk ilişkisinde şansınızı artmış bununla ilişik olarak seçeneklerinizi de farklılaşmış/artmış görebilirsiniz. Evliler için evlilikleri ılıman hava altında tutkuyla sürerken, eşten gelen sıcak desteği doyasıya yaşayacaklar. İletişim ve fikir üretme konusunda önünüz açık. Kardeşler, anlamsız tavırlara girebilir anlaşma konusunda sorunlar iletişimsizlik söz konusu olabilir. Aynı konuları tekrar konuşmaktansa farklı bakış açıları yakalayabilirsiniz. Aynı sorunlar ve başa sarılan döngülerden kaynaklı vakit kaybı yaşamayı istemediğiniz için sukuneti korumayı tercih edebilirsiniz. Borçlar ödenmeye yüz tutmuş, birikim yapmak için hazırlanılmış olacak. İşinizi sağlama alarak geleceğe güvenle adım atıyor olacaksınız.

Yay Burcu: Harikulade şeyler, ancak içlerindeki bir şeyin koşulların üzerinde olduğuna inanma cesareti gösterenler tarafından yapılmıştır. Bruce Barton’un bu sözü yıl boyunca tutulmalarda direnç gösterecek olan Yay burcu mensuplarının duruşunu dışarı yansıtacak. Ki; 2018 geçtiğimiz senelere göre en aktif yılınız olacak. Bu seneyi maddi kazanım anlamında mükemmel bir sene haline getirecek. Tutulmalarda yıl boyunca beş kere yaşanacak ama siz o tutulmalardan o geçtiğiniz 2, 5 sene kadar yoğun, derin öğretilerden geçerek eskisi kadar ağır etkilenmeyeceksiniz. Ocak- Mart arasında sorumluluk almaya başlayacağınız ve mücadele içinde olacaksınız. Nisan- Hazirana kadarki döngüde düşmanlıklar söz konusu olduğunda bunlardan zararsız kurtulabileceksiniz. Yine Ağustos arasında bulduğunuz düzeni kaybetmemek için işinizi ön plana çıkartmayı seçiyor olacaksınız. Yeni iş gelişmeleri için sene sonunu beklemek yerinde olurken, mevcut işinizde başarıyı yakalamanız söz konusu diyebiliriz. Aşk acısı çekenler yeni aşklara yelken açarken mevcut ilişkisi olanlar gelecek için büyük adımlar atabilir. Ekim ayından Aralık ayının sonuna kadar ki süreçteyse; finansman anlamda atılımlar yapan, risk alan yeni hedeflere yönelen, her halükarda kazançlı olanlardan olabileceksiniz. Mars ve Jüpiter’in 11. evinizdeki yerleşimi maddi kazanımınız açısından sizi mutlu etmeye yetecek. Araba ya da ev hayali için gerçekleşecek niyet gözüyle bakabilirsiniz.

Burcunuzun yorumunu bu yazı dizimizde göremediyseniz aynı başlıklı yazı dizimizin devamına göz atabilirsiniz. Esenlikler diliyorum.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.