Yaşam Koçu Fal: Tarot

fal-ad1

Merhaba Sevgili Takipçilerimiz,

Tarot esrarengiz olanı açığa çıkartmakta ve başarısını gözler önüne sermekte ustadır. İçinizden geçen sorulara nedenler arar dururken seçmiş olduğunuz kartlardan bunlara yanıtlar duymak sizi oldukça şaşırtabilir. Bu sır perdelerini aralarken yanılmamak adına sorunuz ve olayınız ne ise mutlak ona çok iyi odaklanmış olmanız gerekli. Zor olan işin içindeyken olaylara dıştan bakamamak olabilir. Tarot’un gerçeği olaylara dıştan bakmasından öteye aslında olayın tam içinden geçmektedir. Ki, izbe kuytuluklarına sığınmış görünmez olan tüm istemediklerinizi ortadan kaldımak üzere stratejik yaklaşımlar sunarak ön hamlelerinizi hazırlayacaktır.

Alternatifleriniz hangileri ve neden o yönü seçmeniz gerekliliğine işaret edecektir. Hatta son çıkış olarak gördüğünüz yolun ardındaki ışığın farklı bir tehlikesi var ise görüp önceden bildirecektir. Korunan bir histe olup gelişmelerinize yön vermek için haftalık, aylık istediğiniz zaman dilimi içinde kartlardan danışmanlık almak istediğiniz konuma ulaşmanızı sağlayacaktır. Ya da daha iyisini elde etmenize olanak sağlayacaktır.

Kariyer, yükseliş ve farklı hedeflerinizde pozitif günlerinize göre adım atmak istediğinizde seçiminiz doğrudan Tarot Falı olmalı. Farklı bir alana tercih yapmak istediğinizde bu konudaki detayları duymak istediğinizde yine seçiminiz kesinlikle Tarot olmalıdır. Aşk, duygusal geçişler ve hislerinizde önünüzdeki sürecin tamamını görebilmeniz yine bu fal ile mümkün. Tarot yaşam rehberiniz hatta yaşam koçunuz dahi olabilir. Yeter ki bu güzel dosttan faydalanmasını bilelim.

Yeni deneyimler yaşamak ve geleceğe dair olacakları bilmek istermisiniz? Tarot ile keşfe çıkmaya ne dersiniz? O zaman hemen buraya tıklayın!

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.