Yarım Kalan Tüm İşlerinizi Tamamlayın

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Ay; Oğlak burcundaki ilerleyişini sürdürüyor. Son günlerde etkili olan yapılması gerekenler ve disiplinli hareket etme gereği; gezegen enerjileri ve Oğlak vurgusuyla bugün de ön planda… Ay’ın Pluto’yla kavuşumu; sabah saatlerinde duygularda baskın ve derinlikli bir etki veriyor. Sezgilerimiz çok kuvvetlenebilir. Güne daha kuvvetli bir duygusal ruh hali ve odaklanarak başlama imkanı bulabiliriz. Bu kavuşum; kuvvetli ve kararlı tavırlar ve irade gücü de veriyor. Ayrıca; insanlar üzerinde etkili bir izlenim bırakmak adına da uygun bir süreçteyiz.

Öğleye doğru Ay – Jüpiter sekstili; daha iyimser bir ruh hali yakalamamıza olanak sağlıyor. Bununla birlikte; duygusal anlamda rahatlık ve abartılı davranışlarda bulunma eğilimi de verebilir bu açı… Yeme – içme, alış veriş, hormonal dengesizlik, kontrolde zorluk çekebileceğimiz davranışlar bu süreçte bize eşlik edebilir. Biraz dikkat edersek; bu enerjiyi olumlu değerlendirebiliriz…

Ay – Uranüs karesinin devrede olduğu öğleden sonra saatlerinde; planlarda değişiklikler yaşanabilir. Beklenmedik, ani değişimler, huzursuzluk ve belirsizlik hali; duygularımıza yansıyabilir. Sıra dışı durum ve olaylar önümüze gelebilir. Bizler de; ani plan değişiklikleri yapmak isteyebilir, rutin dışına çıkabiliriz. Bu nedenle; acil ve önemli işlerimiz konusunda dikkatli olmak, değişikliklere açık olmata fayda görünüyor.

Bu açının ardından Ay; Oğlak burcunda boşluğa giriyor. Ay; boşlukta belirsizlik ve kararsız bir ruh hali verebilir. İşlerin önünü göremeyebiliriz. Bu nedenle yeni girişimlerde bulunmak yerine; elimizdeki işlere odaklanmak, sevdiğimiz işlerle ilgilenmek ruhsal anlamda rahatlamak için de fırsat sağlayacaktır.

Günün genel değerlendirmeleriyle birlikte; Gökyüzünde iki iyicil gezegenimiz; Jüpiter ve Venüs Retroları da etkili… Özellikle doğum haritalarımızda bu gezegenler retro değilse; etkilerini daha fazla hissedebiliriz. Geçmişten gelen kişiler ve konularla ilgili daha dikkatli olmamız, tamamlanması gereken, eksik kalan ve önümüze gelen işleri toparlayıp dikkat etmemiz gerekmekte… Bir şekilde yarım kalan, aniden biten ilişkiler; aniden karşımıza çıkan kişilerle ilgili de; eğer çözümü gerçekleşmemiş ve yarım kalmış bir konu varsa konuyu toparlamak ve irdelemek; geriye dönme talebi varsa biraz akışına bırakıp acele karar vermemek daha etkili olur.

Ayrıca; bu dönemde özellikle doğum haritalarında Venüs retrosu bulunmayanlar; estetik ve cerrahi her türlü müdahaleyi zorunlu olmadıkça ertelemeye çalışsınlar. Görüntümüzde de kozmetik ve estetik anlamda önemli değişiklikler yapmak çok sağlıklı sonuçlar vermeyebilir. Kredi, borç, alım – satım konularında da boyumuzdan büyük işlere girişmek; biraz sıkıntı yaratabilir.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.