Yaldızlı Tarot Falı

fal-ad1

Merhabalar…

tarot falıBu, Mr. Marchetti tarafından oluşturulan yeni çok hoş, modern ve ışıl ışıl bir Tarot; Yaldızlı Tarot Dijital görüntüler ile oluşturulan çok güzel bir Tarot destesi ve bilgisayar ortamında gerçekten ışık saçan dijital görüntüleri var..

Altta size bu Yaldızlı tarot için genel olarak, Büyük arkana kartlarına ait ve benim sevdiğim dille anlamlarının komik ve eminim aklınızda neşeli olarak kalacağı yaptığım listeyi veriyorum. Umarım sizde kullanırken benim kadar eğlenirsiniz. 

jokerBüyük Arkana 

Joker – “hadi boşverip  gidelim.” Tüm potansiyel olanakları,özgürlük ve hatta umursamazlığı anlatır. Bir risk alma kartı da denebilir. 

Büyücü – “kesin, bu yüzden olmalı.” Odak ve konsantrasyonunuz yakında çok güçlü olacaktır. 

Rahibe  – “Sükut gerçektende altındır.” Sezgi, sır tutma ve sessizlik.

İmparatoriçe – “Yanıma gel, sarıl bana.” Doğurganlık, bolluk ve annelik kartıdır. O nedenle sevgiyi,şevkati anlatır.

İmparator  – “. Sana anlattığım gibi yap,beni dinlemelisin!”  Kararlılık ve  güç anlatan karttır. Erkeklik, babalık, koca kavramları barındırır.Aynı zamanda işte büyük başarı demektir.

loversAziz – “Daha önce aynı yoldan  gitmiş olanları takip et!” Manevi rehber ve akıl hocası anlamı taşır.

Aşıklar – “Biz güzel ve mutlu şeyler yaparız, müzik  gibi:) Aşkta, sekste ve ilişkilerde orkestra kadar uyum var demektir.

Araba – “Git git yol bitmiyor.” Bir amaç için tüm olanakların seferber edilmesi ve kaynakların toplanması, bu yolda ileri sürüş, ilerleme sağlanması anlamı taşır. Seyahate çıkılacak yol demektir..

Güç – “Şşşt,her şey güzellllll olacak” Tam bir ikna etme kartıdır. Öz güven ve sabır anlatır.

Ermiş – “Ben artık yalnız kalmak istiyorum; Yıldızlar kadar  yalnız olmakkkkkk. “Yalnızlık,  kendini çok daha fazla tanımaya çalışmak demektir. Duraklayıp, düşünmek için zamanı temsil eder.

star tarot wheel of fortuneKader Çarkı – “Her şey olabilir hayatta, şaşırma :)” Değişiklikler ve şans çok yakın demekte olan bu kart, bizim için sürprizleri haber verir. Bazen iyi bazen de kötü…

Adalet – “Hadi hemen bunu şimdi imzalayın.” Yasal sorunlar, davalar gibi.. (yerleşim,eşinden boşanma halini ve ya tapu-mülkiyet) konularını açıklar.

Asılan – “Anneeeee, ben çoooookkk sıkıldım!” Çok ciddi bir durağanlık ve bıkkınlık anlatır.Hareketsizlik aynı zamanda belirsizliklerden bunalma hali vardır. Başka bir bakış açısıyla tam bir sıçrama, başka işe geçiş tahtası olabilir.

Ölüm  – “Burada yaşardı.” Yaşamda önemli bir aşama bitiyor.. Yeni kapı açılacak ama önce bitecek olanı yollayalım kartı..:)))  Emeklilik. Yaşamdaki döngüleri ve sonları anlatır..

Denge -‘Merhabalarrrrrr… Uyum dolu  güzel hayat’ Uyum ve şifalanma kartıdır”Ben  dünyaya iyilik  öğretmek istiyorum”.

Şeytan – “Sadece bir tane daha yiyip rejime gireceğim…” Bağımlılık, köleleşmeyi anlatır. Bazen bu kötü ilişki ya da evliliktir..

moontarotKule – ” Aman Allahımmmmmm,bittim ben!!!” Algılanan büyük bir felaketi anlatır. Önlem gerekeceğini de işaret eder.

Yıldız – “Ben bir yıldız olmayı diliyorum…” Umut ve barış dolu olmaktır. Kötüye karşı iyinin zaferidir.

Ay – “Ben kayboldum,neredeyim?.” Şaşkınlık içinde olmak ve hatta bazen aldatıcı koşullar içine düşmek anlamı taşır.

Güneş – “Günaydın,Canımın içi güneş” Büyümek, yaşamda ilerlemek ve kısacası mutlu yaşamak kartın anlamıdır…

Yargı – “Dikkat dikkat bu sana son çağrıdır !!!!” Eyleme geçmeniz gerektiğini söyleyen karttır. Kariyerde, yaşam tarzında bir acil değişikliğin olacağını gösterir..

Dünya – ‘’Dünya dönüyooor sen ne dersen deeeeee….’’ der bu kart.. Yaşamın sürmekte olduğunu ama ulaşman gereken yere henüz varmadığını anlatır. Çaba ve motivasyon kartıdır. “Ben olmam gereken yere tam olarak varmadım”

Sevgilerimle Pia…

fal-ad1
Pia Santa

Pia Santa

Grek kökenli büyük annelerinden geçen spiritüel enerjileri, Haberci meleksel kimliği ile paylaşmayı ve tüm insanları yaş ve inanç farkı gözetmeden kucaklamayı seçmiş, neşe ve pozitif tutumu ile kilitli tüm kapıları ve gönülleri açtığına inanan yorumcu yaşamdaki en büyük gücün sevgi olduğuna inanıyor. Yaratandan ötürü tüm yaratılmışları ve yaratılacakları peşin peşin ve ön koşulsuz sevdiğini ifade eden yorumcu hem öğreten hem öğrenen, hem anlatan hem dinleyen bir yorumculuk profili çiziyor. Takipçileri ile Tarot kartları aracılığıyla konuşmaya beklediğini ifade eden yorumcu sıra dışı ve çarpıcı yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor..

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.