Vuslat Yıl Dönümü

fal-ad1

17aralikkapakSevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Tüm değerli binnazabla takipçierimize güzel bir hafta sonu diliyoruz. Günü, özellikle sevgi enerjisini daha yoğun değerlendirip ortamlarımıza yansıtarak geçirmemiz çok yerinde görünüyor.

Değerli takipçilerimiz, bugün Mevlana Celalettin Rumi’nin 743. Vuslat yıl dönümü. İlahi aşkın, topraklarımızdan tüm dünyaya yayılarak bir simge haline geldiği ve günümüzde de çok güçlü şekilde etkisini sürdürdüğü temsilcisidir Rumi… Hz. Mevlana’yı, sevgiliye kavuşmak ve düğün günü olarak tanımladığı ölüm yıl dönümünde; daha farkındalıkla anıyoruz.

Ay; gün boyunca Aslan burcunda hareketine devam ediyor. Sahnede, ön planda olma, 17-aralik-2takdir edilme kavramları bugün daha çok ön plana çıkıyor. Öğle saatlerine doğru Ay – Venüs karşıtlığı etkili oluyor. Aslan enerjisi etkisiyle; sevgiyle ilgili iletişimde daha fazla ilgi bekleyebilir; duygusal anlamda dikkat çekmek isteyebiliriz. Merkür’ün gölge etkisiyle birlikte özellikle ikili iletişimde daha fazla dikkatli olmamız gereken süreçlerdeyiz. Kırılgan ve hassa bir tavır sergilememiz olası… Beklenti durumunda kalmamız tek taraflı hayal kırıklığı yaratabilir. Karşı tarafın da aynı duyguları taşıdığını gözeterek, en azından biraz daha toleranslı davranıp orta noktada durmaya çalışalım.

İkili ve sosyal alanlarda bu açının etkisiyle kadın ve çocuklarla ilgili hassasiyetimiz yüksek olabilir. Kadın figürlerden gelebilecek sıkıntılar ya da bilinçaltında oluşan durumlar dikkatimizi çekebilir.

Bu açı fiziki anlamda da belirgin bir etki yaratabilir bugün. Görüntümüzde, harcamalarımızda abartılı davranışlar ve istekler gelişebilir. Dikkati çekmek ve bilinçaltındaki baskılanan beklentiler; görüntümüzle, saç, makyaj, kıyafet gibi fiziksel anlamda kendini gösterebilir.

Akşam saatlerinde Ay; önce Jüpiterle sekstil açı gerçekleştiriyor. Sosyal anlamda kendimizi daha keyifli hissedebileceğiz. daha iyimser ve empati duygularımızın da devreye girebileceği zaman dilimlerindeyiz.

17-aralik-3Gecenin ilerleyen saatlerinde; Ay – Satürn trinesi etkili oluyor. Özellikle aile içinde ve büyüklerimizle uyumlu olacağımız, aile büyükleri ve özellikle kadın figürlerden daha çok destek göreceğimiz zamanlardayız. Aynı zamanda işlerimizle ilgili kararlı ve disiplinli hareket edip, sonuç alacağımız bir süreç içindeyiz. Çalışmalarımızda kararlı ve öz güvenli hareket edebilir, işlerimizde daha rahat ilerleyebiliriz.

Bugün özellikle akşam saatlerinden itibaren biraz daha kadınlar ve çocuklarla ilgili; aile içinde büyüklerimiz ve yaşlı kadın figürlerimizle olumlu destekler altında olacağız. Evde tamamlanması gereken işlerimizi tamamlayabilir, birlikte güzel vakit geçirebiliriz.

Ay-Jüpiter altmışlığının etkili olmaya başlayacağı akşam saatlerinden itibaren özel ve sosyal ilişkiler açısından daha olumlu bir enerji akışı var. Değerlendirebiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.