Vedik Astroloji Ne zaman Evleneceğinizi Söyleyebilir!

fal-ad1

Evlilik resmi bir ittifaktır. Evlenmek isteyen ama sona ulaşamayan kişileri ilgilendiren bu yazıda alternatif bir yol çıkabilir. “Kim bilir belki kırılma noktası oradadır. Denemekten zarar gelmez” diyenler böyle buyursun efendim.

Önce Hint astrolojisi nasıl bir sistemmiş gelin buna bir bakalım dilerseniz. Milattan önce kozmik kültüre sahip olan Hint kültürünün vedik astroloji konusunda açtığı şuur farklı bir kadimlik katmıştır insanoğluna. Yine tüm insanlık alemin de merak edilen evlilik sorusu üzerine oldukça yakın tarihler verdiği söylenmektedir. Hint Astrolojisine göre kader Jüpiter Mars aksiyon aldığımız nikahı gösteriyor. Hint astrolojisinde üçü yakın olmalı teması sağlandığı anlara bakılarak yanıt veriyor. Hareket halindeki Jüpiter yer değişirken doğum haritanızda Mars ile kesişim yapıyorsa orada nikah yolunuzun açıldığını söyleyebiliyor. Gerçi vedik astroloji öngörüleri sırf olumlu düşünce üzerine kurulu olduğu için alınan spirütüel servisin anlamına hizmet etmesi için olumlu düşünce kapsamında kişinin karmasını temizler. O nedenle zoraki sebepler olmadıkça pozitif olmayan hiçbir cümle kurulmamaya çalışılır. Alacağınız haberlerin kötü tarafından daha çok olumlu yanı yansıtılır ve olumsuz tarafa karşı güçlenmeniz sağlanması amaçlanır.

Hint astrolojisinde, jiyotishilere yani bilge kalp gözü açık kişilere danışmak aşk yaralarını sarar ve yol gösterir. İnanışa göre; Her arzu edilen ilişki yaşanamayacağı gibi her ilişkide evliliğe elbet ulaşamayabilecektir. Öncelik gerçekliği kabul edinmek her öngörü için hazır olmayı sağlamaktır. Genelde aşk hayatında mağduriyet yaşamış kişiler vedik astrolojiden netice sağlamayı amaçlar ve kendilerini yöneltip olacakları için hazırlığa başlarlar. Vedik astrolojiye göre bu halde başvuran kişiler aşkta eziyet çekmiş sona varamamış ilişkilere dair yanıtlar içerir. Son durağı olarak ruhsal özgürlük kademesinde yani Mokşa kısmında neticelenecektir. Ya danışman olacak ya eğitimini alacak ve aşk hayatının enerjisini düzenleyecektir şeklinde inanca sahiptirler. Evrenin döngüsü sevgi ve aşktır. Yeryüzünde bulunan 7 milyar küsür insanın amacı bir noktadan sonra ruh eşini bulma arzusu aşkı yaşamak tanımak ve aradığına ulaşmak; ciddi beraberlik ve resmiyete dökmek… Yine bir örnek verecek olursam, 144’ten fazla vedik astrolojisi haritalarının hepsinde 12 ev bulunmakta ve bu haritalardan birine göre 7 ev Satürn’ü temsil ediyor ve kişinin haritasında Satürn 7. Evini yönetiyorsa hem de oraya yerleşmişse evliliğinin gecikme nedenlerini açığa kavuşturmuş oluyor. Orada mantık evliliği olacağını belirleyebilir yaşça büyük ya da maddiyata dayalı menfi olaylar üzerine yapılacak evlilikten bahsedebilir. Satürn evlilik eviyle olan bağlanışı geç evlilik mantık evliliğinin göstergesi olarak bilinmektedir. Tabii ki haritanızda ki bulunduğu konuma göre tam tersine boşanma olacağını da gösterebilir. Bunlar her zamanki gibi astroloji kapsamında kişisel astroloji haritanızdan da görülüp söylenebilir. İlişkileri olan kişilerin eş adaylarının yöneten gezegenin hangi nakshatrada yerleştiğine bakarak takımyıldızında ki uyumları hakkında bilgi sahibi olunmasını sağlar. Şans gezegeni Jüpiterin 7. Ev ile olan bağlantısından ahlaklı iyi biri olup olmadığı anlaşıldığı gibi Venüsleriniz devreye girerse aşk evliliği yapacağınızı hasarsız bir evlilik yaşayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Vedik astrolojinize baktırıp kutlamalar için kadim dostlarınıza haber salmayı ihmal etmeyin.

fal-ad1

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.