Vecihi’nin Aşk Falı

fal-ad1

Güzelce kahvemizi içip kapattık ve niyet ettik. Artık soğumuş açtık oda ne, ne görelim? Evin üzerinde uçan bir teyyare içinde de şapkasıyla Vecihi! Kahve falı bu çıkar mı çıkar vallahi.

İmkansız gibi gelen konularda gayretli bir kişinin ısrarla bizi istemesini beklediğimiz bir süreç ya da böyle olmasını istediğimiz benzer bir konu mutlaka yaşamanın bir kıyısında yer almış olabilir. Şu an olmuş muydu acaba diye şöyle bir bunu düşündünüz öyle değil mi?

Hani, Vecihi’nin aşkı için teyyaresiyle sevdiği kızın evine daldığı o sahne akıllarımıza safi duygularla nasılda kazınmıştı. Sürekli söz ve davranışları ile kendini göstermeye çalışıp Fikret’i yani Ayşen Gruda’yı dünyanın en sevilen kadını olarak hissettiriyordu. Neydi Vecihi’yi bu kadar güçlü gösteren, kararlı oluşu ve tabii ki vazgeçmeyişiydi, aşkta da gayret ve azim önemlidir. Vecihi daha önce kovulmuş olduğu pilotluk mesleğine sevdiği kız için tekrar yeniden el atar ve babasını ikna etmek için uçağıyla evlerin üstünde dönmeye başlar. Pes etmeyen bir karakter vardır karşımızda.

Gülen gözler filmindeki Fikret& Vecihi aşkı tüm samimiyetiyle ne tatlılar babası ikna olsa da yan yana olsalar diye herkesin içinden dilek dileyerek izlediği karakterlerdi. Vecihi: A a bu da kim? Yoksa Fikret’imi mi istiyorlar? Münir Özkul’un ‘’hayır, Nedret’i Nedret’i’’ demesiyle ‘’verin gitsin o zaman’’ diyen herkesi birleştirmeye çalışan aşk dolu bir adam Vecihi. Gülen Gözler filmindeki kadar yaşamda her şey doğallığıyla gitmiyor ve her şey filmlerdeki kadar kolay ilerlemiyor olabilir! Elbette kim istemez ki filmlerdeki kadar masumiyet vede samimiyeti. Filmlerdeki gibi her şekilde güvenebileceğimiz insanlarla karşılaşmak en büyük arzumuz. Ancak filmlerde duygularla oynayan ya da fakir olanın hayallerini yıkan birçok kötü karakterleri de izlediğimiz için iyisi ile kötüsü ile filmlerdeki gibi hayatta da aşkların da iyi kötü bir şekilde kendi sahnesinde yer aldığını biliyoruz. Aşkın sarıp sarmalaması en büyük isteğimizken bazen karşımızdakinin hayırlı olup olmadığını göremediğimiz anlar olup belki de güzelim ilişkiyi başlamadan bitirdiğimiz oluyordur. Bir sonraki kişiye geçtiğimizde içimizde kalan bir uhde gibi acaba onunla olsaydı daha mı mutlu olurdum, ne yaşardım daha mı çok severdi beni gibi sorular kafamızın içinde dolanabilir. Bu gibi durumları analiz etmek ve tespitlerle olumlu olumsuz her açısından görebilmek yalnızca fallarda mümkün olabiliyor. Kadersel birliktelikler, gelecekle ilgili atılacak adımlar karşı tarafın niyeti, ahvali fincanımıza yansıyacaktır. Kahve falında niyet tutup gönderdiğimiz kişi kadar aşk hayatınızda niyetsiz olarak gönderdiğimiz geçmişte ya da gelecekte ki olanı da bilen bir fal türüdür.

Fincan bir şuur imajinasyonudur ve bilinçaltımızda olanların yansımasıdır. Konsantrasyon sağlayabildiğiniz her şeyi daha net öğrenebilirsiniz. Bilinçaltımıza yansıyan enerjimizin imajinasyon’u ile yorumlar ortaya çıktığı için mutlu ya da mutsuz dahi olsanız bilmek istediklerinizi odaklanalım. Aynı anda birçok konuya odaklanmış olmamız falınızda her konuya değinmeye sebebiyet verebilir ama özellikle bilmek istediğiniz konu için soru yönetmenizi tavsiye edebilirim. Enerjiniz dağınık olacağı için bir çok konuya dair detay çıkabilir ama en çokta hakim olmak istediğiniz konu ve sizi yönlendirmesi açısından muhakkak içerik beyan etmeliyiz, spesifikten kısaca bahsetmek en sağlıklı yorumu sağlayacaktır. Elbette sadece aşk değil iş hayatımızdaki bütünümüzü bozan bütünümüzün hayrına hizmet etmeyecek olan ve bizi dara düşürecek tüm konuları görüp önceden bahsedeceği için neler kazanacağınızı nasıl olacağını hangi süreçlerde ilerleyeceğini yine kahve falına danışarak öğrenebiliriz. Kişiler hakkında bilgi, kariyer gelişmeleri hakkında bilgi, maddi manevi sorularımızın yanıtını yine kahve falında bulmamız mümkündür. Duygusal ilişkiler konusunda da yine uzman bir yorum almanız kahve falıyla mümkündür.

Sizin Falınızda teyyare ve Pilot çıktı mı hiç?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.