Uranüs Geri Hareketine Başladı

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Güne başlarken Yay burcunda hareket eden Ay; Oğlak burcuna geçiş yaptı. Ay; Oğlak burcunda resmidir. İş süreçleri, sorumluluklarımız, toparlanması gereken çalışmalar adına bugünü değerlendirebiliriz.  Oğlak burcu, otorite, sorumluluklar, bankacılık, finans, inşaat gibi somut ve değerleri de temsil eder. Satürn’ün yönettiği burç, disiplinli, formal, çalışkan ve toparlayıcı ve resmi hareket etmeyi sever. Güvenilir ve sağlam değerlerle yol alır.

Ay – Venüs karşıtlığının etkili olduğu sabah saatlerinde ikili ve sosyal alanlarda gerginlik, maddi konularda zorlanma yaşanıldı.

Haftanın önemli bir kısmında ve gün genelinde etkili olan Jüpiter – Plüton karesi; ekonomi, politika, fanatizm, inançlar, uluslararası konularda krizler ve gerginliklere işaret ediyor. Uluslararası alanlarda zorluk yaratan süreçler, söylemler gelişebilir. Ani gelişmeler yaşanabilir. Para piyasaları ve diplomatik ilişkiler konusunda da dikkati çekebilecek gerginlikler, dalgalanmalar yansıyabilir.

Uranüs geri hareketine başladı. Koç burcunda gerçekleştirdiği bu hareketini yaklaşık beş ay devam ettirecek. Özgürlükler, ani, sıra dışı konular, devrimler, başkaldırma, isyanlar, icatlar, yenilikçi ve rutin dışı yaratıcı olgu ve kişilerle ilişkilidir Uranüs. Kolektif alana dönük ancak bireysel anlamda herkesten farklı olan bir yanımızdır. Tıkanılan ve eskiyle ilgili artık işlevini yitiren duruma yönelik ani bir gelişme ve durum yaratır. Havacılık, uzay, üst teknoloji, üst akıl, sezgilerimiz, astroloji, medyumik süreçler, yaratıcı sanatsal faaliyetler, olaylar, toplumsal hareketlilikler, jenerasyonları etkileyen ani olaylar Uranüs’le ilgilidir.

Atmosfer olaylarında da ani değişiklikler, özellikle bu dönemde birden artan sıcaklıklar ve yağışlar, şaşırtan fırtınalı ve şiddetli hava hareketlilikleri gelişebilir.

Akşam saatlerinde etkili olan Ay – Merkür trinesi; iletişim adına güzel bir zaman dilimini işaret ediyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.