Ay Tutulması Etkileri

fal-ad1

15 AğustosMerhaba sevgili astroloji takipçileri,

Bu haftanın en etkili gökyüzü olayı; 18 Ağustos’ta gerçekleşecek olan mikro ay tutulması. Her ne kadar mikro gözükse de; Kova burcunun en etkili özelliği olan değişim temasını her alanda hissettirecek olması ve birçok astrolog tarafından tutulma derecesinin güçlü ve iyi değişikliklere neden olması açısından, makro bir ay tutulması yaşanacağını söyleyebiliriz. Haftanın ilk gününde Ay, Oğlak burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde yine Oğlak burcundaki Plüton’un Ay’la kavuşumu etkili oluyor. Bu güçlü kavuşum, Başak burcunda bulunan Venüs’le de uyumlu açılar oluşturuyor. Hafta sonunun özellikle ilişkiler açısından gergin etkilerinin azalarak, bizi güçlendiren, daha yapıcı ve keyifli enerjilerin ön plana çıktığını gözlemleyeceğiz.

Ay’ın Başak burcundaki Venüs’le uyumlu açısı ilişkilerde mutlu edecek görünümün yanı15m sıra; güzellik, estetik, dekorasyon ve sanatsal konularda da destekleyici etkiler veriyor. Özellikle sabah saatlerinde bu etkilerden faydalanarak haftaya güzel başlamak, bu alanlarda yapılacak çalışmalarda olumlu sonuçlar elde etmek mümkün. Bu olumlu açı aynı zamanda toprakla ilgili çalışmalar, ekim işleri gibi faaliyetlerimizi de desteklemekte. Öğle saatlerinde etkili olacak Ay ve Plüton kavuşumu; özellikle işlerimizle ilgili güçlü girişimlerde bulunabilmeyi vadediyor. Ay ve yine Başak burcundaki Merkür olumlu açısı, akşam saatlerinden itibaren iletişimde güzel etkiler veriyor. Yazılı, sözlü her türlü iletişim, çalışmalarımızın duyurusunu yapmak, ticari anlamda gerçekleşecek anlaşmalar, alım-satım işlemleri için de güçlü etkiler mevcut.

15Tutulmayla birlikte; özellikle uzun zamandır gökyüzünde etkisini hissettiğimiz ve 24 Ağustos’ta Mars ve Antares’le kavuşum yaparak ciddi etkiler yaratacak olan Satürn değişim ve dönüşümü kaçınılmaz kılacak. Hayatımız içinde bırakmamız gereken her şeyi sevgiyle bırakalım. Değişmesi gereken her konuda gerekli adımları atalım ve sonuçların gerçekleşmesine izin verelim.

Gökyüzünün ışığında güzel bir gün geçirmeniz dileklerimle…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.