Tutku ve Korkuların Yoğunlaştığı Döneme Giriyoruz

fal-ad1

31-ekimMerhaba Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Yeni Ay başlangıcıyla yeni bir haftaya giriş yapıyoruz. Tüm takipçilerimize güzel bir hafta geçirmelerini dileriz. Ay; Akrep burcunda hareketini sürdürüyor. Akrep temalarını yoğun olarak yaşayacağımız, duygusal anlamda derinlik, değişim ve dönüşüm taşıyan günler deneyimleyeceğiz.

Tutku, korkular, şüphe, araştırma, mistik ve okült konulara aşırı ilgi bu dönemde 31ekimkapakyoğunlaşır. Akrep enerjisi oldukça yoğun bir dönüşüm ve içe yönelme etkileri taşır. Psikolojik olarak zorlu bir dönemi yaşatabilir. Bu süreci bizi zorlayan, yüzleşmemiz gereken, korku ve endişe ettiğimiz duygularımızdan arınma ve şifalanma dönemi olarak değerlendirmek çok yararlı olacaktır.

Ay; sabah saatlerinde Merkür-Plüton altmışlığını tetikliyor. Her türlü iletişimin sağlam ve
kolaylıkla gerçekleşeceği bu süreçte; konsantrasyonu kolaylıkla sağlarken, yazılı ve sözlü ifadelerde başarıyı yakalayabiliriz. Alış –veriş, alım-satım ve her türlü ticari ilişki ve anlaşmalar açısından çok uygun zaman dilimlerindeyiz.

31-ekim-3Merkür – Kuzey Ay Düğümü altmışlık açısı; ortak yürütülecek çalışmalar, birlikte girişilen işlerde destekleyici etkiler sağlıyor. Bu süreçte birlikte başlatılan işlerde başarı sağlanma olasılığı oldukça yüksek.

Akşam saatleri Ay – Kiron üçgen açısı yaralarımız ve tecrübelerimizden dersler çıkararak ileriye yönelik şifalanacağımız çok olumlu etkiler sağlıyor.

Hislerimizin çok yoğunlaşacağı, her türlü mistik, derin konuyu da rahatlıkla öğrenip araştırabileceğimiz bu süreçleri olumlu değerlendirmeye lütfen dikkat edelim.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.