Türk Kahvesinin Saçlarınıza Mucizevi Faydası

fal-ad1

Bu saçlar artık iflah olmaz diyorsanız size güzel bir haberim var. Yıprandığı kadar hızlı bir tedavi yöntemi ile ilgili bir bilgi paylaşacağım sizlerle.

Bunu eskiden hamamhanelerde kadınların güzelliğine verdiği önemi vurgularcasına her kişiye saç bakımı olarak uygularlarmış. Türk kahvesinin üzerine soda dökülerek saç diplerine friksiyon yapılarak bekletilir ardından tellaklar hamamzadeyi yıkarmış. Bunu da uygulayabilirsiniz tabii ki, şimdi size vereceğim bu tarifde güzel etki sağlayacak. Tarif bilindik belki Türk kahvesiyle ama sonucu mükemmel olacak.

Saçlardaki boya, röfle, gibi işlemlerden sonra oluşan zararları ortadan kaldırmaya yönelik oldukça yararlı bir maskedir. Bu maskeyi uyguladığınızda kan dolaşımı hızlanacak ve saç derisini arındırarak saç derinizi ferahlatacak. Öte yandan; saçlarınızı dolgunlaştırırken uzama sürecinin hızlanmasını sağlayacak yararlı doğal bir maskedir. Ayrıca koyu renkte olan saçları parlatmakta oldukça başarılıdır.

Gelelim bu güzellik takviyesini uygulamaya; 50-100 gr Türk kahvesine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı, 1 çay kaşığıda badem yağı ekleyelim. Bu karışımı hazırlamadan önce saçlarınızı nemlendirmiş olmanız gerekli. Maskeyi masaj yaparak uygulayın ve 20 dakika bekleyin ardından ılık su ile durulayın. İşte hepsi bu kadar basit ama muhteşem etkili sonuçlar vereceğinden kesinlikle emin olabilirsiniz.

Ben denedim ben de işe yaradı. Paylaşmak istedim, umarım sizin de işinize yarar.

Sevgilerimle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.