Tüm Burçları Yakından İlgilendiren Merkür Retrosunun Perde Arkası

fal-ad1

Merkür iletişim gezegeni olduğu için Retro süresi içinde iletişimlerde aksaklıklar meydana gelebiliyor. 26 Temmuz’da da böyle bir etki olacak. Cep telefonlarınızın aniden arızalar gösterip ya da bilgisayarlarınızın aniden kapanma yaşayabilir bütün teknoloji kapsamında sorunların bir anda sizi hareketsiz bıraktığını görebilirsiniz. 26 Temmuz’dan başlayıp 18 Ağustos’a kadar devam edeceği için o dönem içerisinde çok ama çok zorlanacağımız bir gerçek. Burçları nasıl etkileyecek bu Retro gelin bana birlikte bir bakalım ve buna göre tedbirlerimizi alalım çünkü öğrendikten sonra tedbir gibi bir avantajımız söz konusu oluyor.

Koç burçları için alınganlıklar aile içerisine yanlış anlaşılmalar yakın arkadaşları birlikte hassas konular üstünde gereksiz dedikoduların çıkması söz konusu olabilir. İletişim sorunları yanı sıra tartışma alanlarında malup olabilirler.

Boğa burçlarının kazalara daha çok açık olduğu bir süreç olacak en çok buna dikkat etmeleri gerekecek. Evde ya da yolda giderken bile kazaları çok açık olduğunuz için dikkatli ve temkinli olmanız her açıdan ben senindir. Evdeki elektroniklerinizi stand-by modunda bırakmamaya dikkat edin. Aile içinde sorunlar olabilir Merkür Retro’sundan kaynaklı olduğunu bilip idareci taraf ve çalışın.

İkizler burcu için Seyahatlerde biletlerin iptal olması gibi uçağını kaçırma gibi kısıtlanmalar daha çok görülebilir. Telefon bozulması gibi bekledikleri haberlerin ertelenmesi gecikmesi gibi bir takım sorunlar İkizler Burcu’nu zorlayabilecek. Yolculuklar çok daha ön planda olacağı için her şeyi tekrar kontrol etmekte fayda olacak.

Yengeç burçları unutma konusunda önemli bir ay geçirebilir. Çantalarınıza, cüzdanlarınıza cep telefonlarınıza bu konular üstünde tekrar tekrar kontrol etmeye çalışın. Ödeme gecikmeleri de yaşayabilirsiniz. Kredi ile ilgili ihtiyaçlar varsa Retro’dan çok daha öncesinde ya da çok daha sonrasında halletmeye bakın. Kredi ile ilgili ihtiyaçlar varsa Retro’dan çok daha öncesinde ya da çok daha sonrasında halletmeye bakın.

Aslan burçları ifade zorlukları yaşayabilecek. Yanlış anlaşılmalar konuşma güçlükleri yaşayabilecekler. Elektronik cihazlar en önemlisi olacak dikkat edilmesi gereken nokta olacak..
Başak burçları iptaller yaşayabilir randevular da. Gecikmeler ya da geç gitmeler gibi konularınız olabilecek hoşgörü çok önemli olacak bu Retro sürecinde sizin için.

Terazi burçları için geciken telefonlar, ulaşmayan elinize gelmeyen geciken siparişler gibi birçok zorluklar bekliyor sizi de. İş ve kariyer alanınızdaki gecikmeler ve ertelemeler sizi biraz zorlayacak Retro geçtiğinde her şey düzelecek içinizi rahat tutun.

Akrep burçları Retro da her şeyi üç kere kontrol etmeniz gerekecek. Arabanız bozulabilir ya da uçağımız kaçabilir ya da gecikme yaşayabilirsiniz. Eğer seyahate çıkacaksınız her şey üç kere kontrol etmelisiniz. Bekleme yaşayabilirsiniz rötar yaşayabilirsiniz bunları göze alarak kontrollerinizi çok daha önceden yapmalısınız.

Yay burçların gelirler konusunda Retro da gecikmeler yaşayacağını söyleyebilirim. Ameliyat gibi operasyonlar ertelenebilir. Estetik gibi bir şeyler düşünüyorsanız Retro’dan önce ya da sonrasında yapmalısınız. İkili ilişkilerde de düşünerek hareket etmeniz yerinde olacak.

Oğlak Burcu’nda Retro yanlış anlaşılmalar getirecek. Ulaşımla ilgili bir takım sorunlar yaşanabilir beklediğiniz bir şeyler elinize istediğin zaman geçmeyebilir bunlardan kaynaklı gerginlikler çıkabilir Retro’dan sonra geçeceği için daha sakin düşünmeye gayret etmelisiniz.

Kova burçları kariyerle ilgili elektronik aksamları konusunda bir takım problemler yaşayabilir. Sağlıkla ilgili bir takım problemler yaşayabilirsiniz o yüzden Retro’dan daha öncesinde ya da daha sonrasına bırakmanızda fayda olabilir tahlil karışması gibi ya da haber gelmemesi gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kova burçları kariyerle ilgili elektronik aksamları konusunda bir takım problemler yaşayabilir. Sağlıkla ilgili bir takım problemler yaşayabilirsiniz. Retro’dan daha öncesinde ya da daha sonrasına bırakmanızda fayda olabilir Tahlil karışması gibi ya da haber gelmemesi gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Balık burçları ne kariyer sorunları olarak gösterebilir özellikle de işyerinizde bulunan elektroniklerinize dikkat etmelisiniz. İlişkilerde inanılmaz yanlış anlaşılmalar olabilir çocuklar gibi problemler ortaya çıkabilir bunlara dikkat etmek Retro’dan sonra hepsini geçeceğini bildiğiniz için artık daha dikkatli davranmalı içinizi ferah tutmalı daha sabırlı olmaya gayret etmelisiniz.

26 Temmuz’da başlayıp 18 Ağustos’a etkilerini göreceğiz ama bu süre içerisinde Retro’dan kaynaklı olduğunu sürekli hatırlayıp stresli davranmaktansa daha akışkan davranmak sürece daha kolay yaşamamızı sağlayacak.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.