Toprak Grubu Burçları Bu Ay Neler Bekliyor?

fal-ad1

Toprak Grubundan olan Oğlak, Boğa, Başak Burçlarını Mayıs Ayında Neler Bekliyor?

Oğlak Burçları Mayıs ayında telafiler duyacak ve alacaklar. Çalışkanlığınızla göz doldurdunuz kadar özel hayatınıza da önem vermek isteyeceksiniz. Geçtiğiniz yedi yıl içinde çok zorlu mücadeleyle söküp almaya çalıştığınız zorluklara dost burcunuz olan Boğa Burcuna geçecek olan Uranüs destek vermeye başlayacak. 16 Mayıs sonrasından gelişmekte olan olaylar birden bire ortaya çıkacak ve sizi şaşırtacak. Aşk hayatınızda ufaktan toparlanmalar yaşanacak, sıkıntılı konuların ardından özgürleşmeye önem vereceksiniz. Engel olarak gördüğünüz her neyse onu bırakıp yeni bir duruma hakimiyet kurmak isteyeceksiniz, değişecek ve değiştireceksiniz. Siz iyi olacaksınız dostlarınızda sizlerle çok iyi olacak artacaklar. 10. Aya kadar maddi ve manevi güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Siz kendi içinizden geçen dileklerinize ses verecek ve gerçekleştirmek üzere hakkınızı almak için uğraşacaksınız. Geri gelecek olan gelmesini beklediğiniz birçok beklentiniz karşılanacak. Evli olanlar sorunlara çözüm sağlarken bekar olanlar ciddiye alacağı bir aşk ile tanışabilirler.  Taşınma bir an değişim yapma isteğiniz baskın çıkabilir. Bu ay içinde başlayacak olan etkiler var Ekim ayına kadar yavaş yavaş toparlanmaya başlayacaksınız bunlar yaşanacaklarınız ve Mayıs başlangıç ayı olacak diyebilirim. Hakikate olan ihtiyacınız artacak bir gerçeği öğreneceksiniz bir sırrınız ortaya çıkabilir sizde temkinli olun. 12- 19 Mayıs arası paraya çözüm bulacaksınız. Para konularında aileden destek gelebilir, işinizde üst kişilerden hassasiyet yaratan yaklaşımları açıkça konuşacaksınız. Sizi üzen negatif kişileri elemeye başlayacaksınız siz göz ardı etseniz de kadersel elemeler başlar bir an önce kendiniz yapmanız lazım. Ay sonunda Yay Burcunda olacak olan Dolunay para konusunda sizi temkinli olmaya çağıracak. Medya, reklam, hak temalı konularınızda hislerinizi kullanın çok başarılı olacaksınız, kadere inanmaya devam edin sorgulamayın yararlanacağınız çok şey var mal evinizden güzel etkiler alacaksınız. 24 Mayıs iş anlaşma haberi zamanlarınız olacak, evlilik temalıda olabilir bir şekilde uzlaşma yaşanabilir. 26 ve sonrasında Uranüs ve Ay tasa getirebilir sorgulamayın şüpheye düşmeyin olacak deyin olacak çünkü göreceksiniz. 29’u muammalı hissedebilirsiniz dost düşmanı seçin kapılarınızı kapamanız gerekenlere kapayın ve iyimser kişilerle bir arada olmaya çalışın.

Boğa Burçları Venüs etkisi aldıkları için etraflarını daha güzelleştirmeye başlayacaklar. Pluton, Satürn, Jüpiter Retrosu olacak ve onlar geçmişte kalan tüm haklarını almaları için geri dönüşler yaşayacaklar. Geçmişte kalan ne varsa onlar hakkınız ise kesinlikle geri alabileceksiniz, durumlar sizi haksızlık olarak gösterilmiş ise tekrar onu size uzatabilirler. 12 Mayıs’a kadar bunları yaşamaya başlamamış iseniz 16 Mayıs sonrası Ekim ayına kadar olan süreçte yaşamış olacaksınız. Onlar geri dönerde siz kabul eder misiniz bilinmez. Teklifler ve fırsatlar karşınıza çıkacak maddi alış konusunda 17 sine kadar dikkat etmeniz gerekecek bir alım fırsatı olacak hesap yaparak adım atarsanız karlı çıkabilirsiniz.  Yok almam demeyin açık olun gurur yapmayın açık olmaya çalışın, eskiyi geride bırakın. Tıkanmalarınız hangi konudaysa Mars’a rağmen siz iyi etkiler alacaksınız yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak burada sevilmeler takdir edilmeler yaşayacaksınız. 19 Mayıs sonrası şansınız açılacak yabancı kişilerle de dostluk kurabilirsiniz. 21’inden sonra üç gün boyunca maddi konulardan kaynaklı sorun yaşanabilir bir takım akrabalar ile para konuşması olabilir münakaşadan kaçının. Tevekkel olduğunuz için başarılı olmayı hak edeceksiniz, kendiniz için yapmak istediğiniz her neyse o şartları söyleyecek kabul ettireceksiniz. 29 Mayıs Ay Oğlak’ta seyrederken romantizmi derin yaşatabilir. Hayatınızda hatırlayacağınız güzel bir yıl olacak bu zamanları not edin kurs almak mesleğiniz için başarıya ulaşmak için adımlar atmaya başlayın sonuç alacaksınız. Neptün’den bir aksiyon alacaksınız bir yere gidersiniz belki bir yere taşınma belki bir birim değişimi yapabilirsiniz, güzel olacak aklınızdaki neyse ona yönelin adım atın gerisi gelecek, çünkü 1 Haziran Oğlağa geçeceği için süper bir açı yapacak ve sizi sezgilerinizin peşine gitmenizi sağlayacak.

Başak Burçları süper bir aya geçiş yaptıklarını hissedecekler. Büyük konumdan yararlanmak için ev ve iş hayatınızda yeni adımlara hazırlıklı olun. Son yıllarda sorun yaşamış olan Başak’lar uzlaşmacı olacak sorunsuz olacaksınız. Temizlik ve titizlikle yaptığınız her çalışmada Mars size olumlu etki sağlayacak siz Başak’lar için 16 Mayıs’a kadar şans kapıları açık yararlanın. Uzun süreli sorun yaşadığınız kişilere çok daha farklı perspektiften bakacağınız için kendinizi şanslı sayabileceksiniz. 19 Mayıs paraya olan ihtiyacınız artarken bir şeyi kaybedebilirsiniz. Stres yaptığınız bir şeyi çok açıklığa kavuşturacaksınız. Bir gezi planı yapabilirsiniz maddiyat bolca konuşulacak bu ay hep rakipler ortada olacaklar çok temkinli olmalı tebdirinizi artırmalısınız. Geçmişten gelecek karşılaşacağınız kişiler olabilir çok güzel fırsatlar geçecek elinize değerlendirmek elinizde olacak değerse hemen kabul etmelisiniz. Evli olanlar akrabalarıyla sıcakkanlı temaslarda olacaklar, 18 ve 19 Mayıs kare açılar geleceği için o zamana kadar bir araya gelişleri tamamlayarak sonrası kendi evinizde geçirmeye gayret edin. Sağlığın önem kazanacağı bir durum olacak görev alacaksınız hatırlatmalar yazın kendinize. 25 Mayıstan sonra ki zamanlar yatırım sürecine elverişli olacak. Bir seçim yapmanız gerekecek arada kalış yaşayabilirsiniz sevgili, aile, iş, eş olabilir.

Sevgi ve umut ile günlerinizin mutluluk getirmesi dileğiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.