Titizlik ve Organize Olma Günü

fal-ad1

253kimkapakSevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Salı günü sabah saatlerine kadar olan zaman diliminde, Ay’ın Aslan burcunda boşluktaki hareketi devam ediyor. Sabahın ilk saatleriyle birlikte Ay; boşluktan çıkarak Başak burcuna giriş yapıyor.

Ay Başak’tayken detaylar ön plana çıkar. Hizmet etmek, Başak burcuyla ilgilidir. İşlerimizi titizlikle ele alacağımız, organize hareket edeceğimiz bir gündeyiz. Eleştirel ve analizci yanımız ortaya çıkabilir. Detaylarda boğulmamaya ve sivri dilli davranmamaya özen göstermekte fayda var.

Başak burcunun temizliğe ve hijyene olan ilgisi; bugün ev ve çalışma ortamlarımızda vaktimiz elverdiği ölçüde temizlik ve düzenlemeler yapabileceğimizi de hatırlatıyor bizlere. Yine Ay Başak burcundayken, alternatif tıp, gıda, bahçe işleri, bitkilerle ilgili konular da ön plana çıkabilir. Bu alanlarla ilgili çalışmalara yönelebiliriz.

25-ekim-2Güne, Ay-Merkür altmışlık açısıyla başlıyoruz. Bu olumlu açı; ticaret, alış veriş, seyahat konularında destekleyici olacaktır. Zihnimizin hızlı çalışacağı, bol bol konuşabileceğimiz bir gündeyiz. Patavatsız söylemlerde bulunmamaya dikkat edelim lütfen
Bu açının ardından etkili olacak Ay – Güneş altmışlık açısı; otorite konumundaki kişilerle görüşme ve talepte bulunabileceğimiz, tavsiyelerinden faydalanabileceğimiz bir zaman dilimine işaret ediyor. İşlerimizde, sorumlulukla ilerleyip, odaklanarak çalışmamız mümkün olacaktır.

Akşam saatlerinde etkili olacak Ay – Venüs doksan derecelik açısı ve yine Ay – Neptün yüz seksen derecelik açılarımız özellikle ilişkiler açısından zorlayıcı etkiler içeriyor. Biraz daha sorgulamaya dönük ve eleştirel yapıda olacağımız, hayal kırıklığı ve çözülmeler yaşayabileceğimiz bir zaman dilimine giriş yapıyoruz. Bu nedenle beklentilerimizi fazla 25-ekim-3yüksek tutmamak, gerçekçi düşünmek ve bakmak, daha toleranslı ve empati kurarak hareket etmek uygun olabilir. Alış – veriş, yeme – içme konularında abartılı davranmamaya da dikkat etmek gerekebilir.

Neptün’ün açısı, çözülme, gerçekleri algılayamayıp sağlıklı karar almakta zorlanma etkisi de yaratır. Bu süreçte acil olmadıkça karar almaktan uzak durmak yerinde olur. Enerjimizi sevdiğimiz şeylere yoğunlaştırmak, mümkünse ilham veren konularla, sanat, meditasyon alanlarına eğilmekte fayda olacaktır.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.