Terazi Burcu İş Hayatı

fal-ad1

teraziis2Sevgili Terazi Burcu,

Terazi burcu olarak sizler için başarıya giden yolda rakipleriniz birer basamaktır. İş hayatınızda karşınıza çıkabilecek sorunlara en doğru tavrı sergilemek adına üzerinde uzun uzun düşünen bir burçtansınız. Başarılı olmak hakkını korumak ve çevresindeki hakkı gözetmek düsturu ile ilerleyecek olmanız bazen farkında olmadan başınıza iş açabilecektir. Yinede ilke edinmiş olduğunuz bu durum sizi bir adım önde tutacaktır. Burç karakteriniz sizi zorluklardan yılmayan defalarca deneyerek en iyi sonucu elde edene kadar mücadeleye açık bir duruşa itecektir. Hayatınızı kolaylaştıracak insanlar kadar zorlaştırmayı seçen iş edinen kişiler etrafınızda her zaman olacaktır. Sizin dik duruşunuz kadar yumuşak başlı olmanız sizinle iş birliği yapmalarını sağlayacağı için tepkilerinizi kontrol altında tutmak durumunda kalabilirsiniz.

Terazi burcu adalete önem verme kabiliyetine sahiptir. İş dünyasında her türlü rekabeti teraziis3mübah sayacak ve ona göre ezip geçme dürtüsü ile kuşanacaksınız. Bu sözlü ve tepkili savaşa açık kapı bırakmadan önce stratejik bir plan ile en üste geçmenin yollarını bulmalısınız. En kolay başarı akılla yöneten güçlü irade ile pes etmeyen bir çizelgede saklıdır.

Tepkinizi ve rakip olduğunuzu belli etmezseniz çevrenizde sizi başarıya ulaştıracak kişileri her daim yardıma hazır bulacaksınız. Olumsuz avantajınız hırs ve gözü kara tutumda olmanız. Ilımlı olmak boyun eğmek değildir bazen uzlaşmanında sizi karlı çıkaracağı gerçeğini unutmayın. Hazır bazı planlarınız her zaman vardır . Almak istediğiniz yapmak istediğiniz ne ise; size destek çıkacak kişiler yükselişi sağlayabilecek birileri varken bunu değerlendirmelisiniz. Uzun vadede plan yapmayı sevdiğiniz için doğru zamanı kollama ve kullanmayı da bilmek durumdasınız. İş hayatınızın sizi endişeli ve gergin teraziis1hissettirmesinden dolaylı olarak etkilenirsiniz. Nedeni ne olursa olsun kimsenin iş motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin. Her zaman daha fazlasını ve en üst seviyede ki mertebeye ulaşmak kolay olmayacaktır. Bazen imkanlar dahilinde konuşmalar ve talepleriniz olmalı. İçinizde engel olamadığınız hırslı tutum elinizdeki iş imkanlarını değerlendirememenize neden olacaktır. zamana yayma ve beklemek iyidir bu durumda. Nasıl olsa aklınıza koyduğunuz bu iş öyle yada böyle sizin olacaktır. Başarılı olmak işin özünde sizinde tabiatınızda var olduğu müddetçe bu başarı en kısa zamanda sizin olacaktır. Sabrın ödülü büyük ve güzel olacaktır.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.