Terazi Burcu Evlilik Hayatı

fal-ad1

Sevgili Okurlar,

Terazi burcu kişisi evliliğe karşı kararsızdır. Kolay karar veremeyen bir burç olarak bilindiği teraziev1üzere evliliğe karar alması da zor olacaktır. Pişmanlık yaşamadan evli kalacağına inanması için zaman ve çaba gerekecektir. Güvende hissedeceği ana kadar evliliğe sıcak bakmayacaktır. Güvenen başta geliyor Terazi’ler için. Kendilerini evliliğe yakın hissettikleri zaman ona güveni aşılamış ve sonsuza değin mutlu olacağınıza inandırmışsınız demektir. Bu aşamada görkemli bir düğün için gelinlik ve damatlık arayışları başlamıştır bile. Maddi koşullarınızın iyi duruma gelmiş olması rahat hayat yaşayacağınızın güvencesini sağlamış da olmalısınız. Maddiyatı eğer iyi görmezse istediği konuma gelene kadar evliliği askıda bekletip hayalinizdeki düğün ve ev için birlikte kazanarak sahip olmanız içinde zaman tanıyacaktır.

teraziev2Terazi kadını bazen aşkını sınamayı sever. Olup olmadık yerlerde güvenini kaybedip kaybetmeyeceğinizi test etmeye devam edecektir. Olmadık tartışmalar içinde kendinizi bulabilirsiniz nedeni tamamen kendini sağlama almaktır. Eğer sevginiz tamsa onun ilgi ve sevgi arsızı olduğunu bildiğiniz için bu tavrını görmezden gelerek ona istediği ilgiyi sunmanız yeterli olacaktır. Aşkı ve cazibeyi temsil eden Venüs kadınına karşı koymak kolay olmasa gerek. Aşık olduğu zaman kendini size adayacak olan Terazi burcu kadını harika bir aşık ve eş olacaktır.

Terazi erkeği, kendisinin bakımlı olduğu kadar eşinin de bakımı ile ilgili teşvik edicidir. Etkileyici bir gülümseme ve konuşma gücüne sahip Terazi erkeğine kapılmamak elde olmayacaktır. Sadakatini aşık olduğu zaman sonuna kadar koruyacak olan Terazi burcu erkeği iyi bir eş olmak için çaba gösterecektir. İlişkinin mutluluğu bu erkek için önemlidir. Çünkü mutsuz bir evlilikte gezegeni Venüs’ün ona kattığı cazibesini ve tutkusunu yaşayamayacaktır. Bu nedenle evlilikte seçmiş olduğu eş ile arasında ki aşkın hiç sönmemesi için çabalar ve başarmak için eşini de sürekli destekler.

Aşk hayatlarına verdikleri önem gibi kariyer hayatları hem kadını hem erkeği için teraziev3önemlidir. Teraziler’in sürekli yükselerek ilerlemesi ve başarı çıtalarını yüksek tutması kendilerine olan güvenlerinden kaynaklıdır. Evlilikte maddi hayatlarını en iyi hale getirmek ve kazanmak onların sahip olmak istediklerin hayatın önemli basamaklarıdır. Buna istinaden de bu basamakları hızla çıkmayı arzularlar. Gelecek hakkında parasal kaygı yaşamamak için daha çok kazanmaya gayret ederler. İyi bir anne ve baba olacak ve aileler ile uyum içerisinde geçineceklerdir.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.