Terazi ve Boğa Burcu Yöneticisi Venüs Etkileri

fal-ad1

Sevgili Terazi ve Boğa Burçları,

Venüs Boğa ve Terazi burçlarını yönetimini yapmaktadır.Her burçta iki yada üç hafta kalmaktadır.Venüs gerilemeye başlamış ise o zaman bir burçta tam dört ay kalabilmektedir. Güzelliği, zarafeti, hoş kokuları, cazibeyi, etkilemeyi aşk hayatını temsil eder.Kaçınılmaz bir cazibe ve hayır diyememe durumunuz vardır bu burcun teraziboga1mensuplarına.

Gençliğin ve dişiliğin simgesidir. Hayatımıza güzel olanı ve renk katmayı bu gezegen sağlar. Venüs ne kadar hayatımızı yöneten bir gezegen değilse de yinede bu gezegensiz hayatın neşesiz ve tatsız olacağı kesin. Zevke düşkünlüğü- şehvete dayalı ilişkiler kurduğu bilinen Venüs bazen aşırıya kaçmanıza neden olacaktır. İçki içmek, parasal kayıplar yaşamak, sık sık ilişkileri yenisine tercih etmek gezegenin getirmiş olduğu olumsuzluklardandır.
Bu rahatlığı hemen Satürn kısıtlayacaktır. Satürn’ den önceki konularımızda bahsetmiştim. O zorlu dersleri aşırıya kaçınılan her şey için ağır dersler vererek kısıtlar. Zoraki sınırlar getiren bir gezegendir. Sonradan pişman olunacak kadar kendimizi kaybetmemize neden olan tüm düşkünlüklerimiz bu gezegen ile ilintilidir.
Venüs, estetik konusun da yönlendiren gezegendir.

Müzik dinlemek ve güzel yemekler yemek bu gezegene mensup burçları direk etkiler. terazibogavenusHaritanızda Venüs etkisi ağırlıkta ise sizin de burada ki sağlıkla ilgili bahsedeceklerime kulak vermenizi öneririm. Estetik, boyun, boğaz bölgesi, yumurtalıklar, toplardamarlar, hormonlarımız ile ilgili sağlık sorunları bu gezegenle alakalıdır. Ayrıca: tüm ameliyatlar, pankreas, böbrekler yine Venüs ile ilgilidir. Sürekli dengeli beslenmek gerekecektir. Sağlığa dair her iyi gelişmenin az kararın da beslenme ve sporla sağlanacağı, hastalıklardan korunacağı gerçeğini yansıtmaktadır. Venüs her burçta 2 yada 3 hafta kalır. Gerilemeye başlarsa 4 ay kalacağı kesindir.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

1 Yorum
  1. Ben kovaya bogayim nisan lim ikizler e terazi ama astroloji ile ilgili bir çok şeyi alman olan annemden öğrendim 6 hissim çok kuvvetli çok sıcakkanlı yimdir insanlara yardım edebilmek için önce 2 yıl amerikan üniversite sinde Ekonometri on lisansdiplomi Fransada da psikoloji okudum suan psikolojik danışmanlık hizmeti veriyorum astroloji kader temsil eder onun için kader rabbimizim ve vicdanımizin arasindaki yüreğimize verilmistir biz her türlü kararlarını insanca oturup uzunca düşünüp vermeli sonra yüreğimize bizi götürdüğü yerde insanca yaşayıp insan kalabilmek kendimizi önce saygıyla kabullenmekle mümkün ancak o zaman kendimizi seversek bir başkasına pozitif yaklaşımlarla yaklaştırıp sevdirebiliriz sevgiler

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.