Terazi, Akrep ve Yay Kasım Ayı Burç Yorumu

fal-ad1

Terazi burçları çok güzel bir ay olacak sizin için. Gezegenlerden alacağınız olumlu destekler ile katkı sağlarken daha önce serpiştirmiş olduğunuz tohumların birer birer karşınıza yeşerip çıktığını görebilirsiniz. Yaptığınız iyiliklerden tutun da geleceğiniz için attığınız bütün adımlarla ilgili oluşumları bu ay fark ediyor olacaksınız. Düşüncelerinize olsun kendinize olsun kesinlikle engel koymayın, cesur olup peşinden gidin hayallerinizin gerçekleşeceğini görebileceksiniz. Çeşitli vesilelerle yeni bir deneyimde bulunacaksınız. Uygun zaman ve şartların kendiliğinden hazırlanacak olması doğru yaptığınızı size hissettirecek. Cazibe gücünüzün artacak olmasıyla ilişkinizle pozitif yönlendirmelerle kendinizi çok iyi edeceksiniz. Bekar olanlar da ruh eşini bulacak bu ay.

Akrep burçları Mayıs ayı yazımızda bahsettiğimiz gibi zorlanmalar yaşayacak dört burçtan birisi olduğu için ta ki; Kasım 20’ye kadar zor bir dönemde olacaklar. Bu sıkıntılarla ilgili Mayıs ayından beri zorlu süreçlerle baş etmeye çalışmışlardı. Bu ay değer kazanan her konuda güçlü olacağınız bir ay olacak. Zorlandığınız her neyse bunun kolaylaştığını ve önümüze farklı fırsatlarla geldiğini göreceksiniz. Para ile sorun yaşamış olanların parasal alanı rahatlayacak ilişki ile ilgili sorun yaşamış olanlar içinse tamir edilme süreçleri gelecek tabii ki herkesin bireysel haritası farklı olacağı için bunu mutlaka kendi haritanızdan bilgi edinerek netliğe kavuşturabilirsiniz. Jüpiter akrep burcunun kariyer evine ayın ikinci yarısında geçeceği için kısıtlama yollarımız açılıp fırsatlarımız olumluya dönüşecek. Yeni fırsatlar yeni oluşumlarla daha huzurlu ve güven içinde ileriye bileceksiniz. Yeni bir fırsatlar karşımıza çıkarken hemen olsun diye acele davranmadan önce tedbirli olmayı ihmal etmemelisiniz. 12 ay sürecek mal evinizdeki bu şansı satın almalar konusunda değerlendirebilirsiniz, bir yıl boyunca kolay ödemeler yapabileceksiniz.

Yay burcu için süper ay tanımı doğru olabilir. Jüpiter’in sizin burcunuzdaki hareketi bu ay içinde değerlendirmesi gereken bütün konulara yaklaşım göstermenizi ve cesaretli olmanızı isteyecek. Çok uzun zamandır şans bulamadığınız göremediğiniz konulardan yana olumsuzlukları arkanıza atacaksınız. Çok güzel bir yıl olacak 2019- 2020 yılına kadar ki süreçte kendiniz için planladığınız her şeyi öne alabilirsiniz ilişkinizi üst seviyeye taşıyabilir mülk alıp kolaylıkla ödediğinizi görebilirsiniz. Biten ilişkiler geri gelebilir hak eden yeniden barışmayı başaran size ulaşmış olacaktır. Tabii ki bireysel haritanıza göre değişkenlik gösterebilir mutlaka doğum haritanızı bu konuda inceletmenizi tavsiye ederim. Kariyerle ilgili ortamın en şanslı insanı olduğunu görebilir belki de kendi işinizin patronu olabilirsiniz ve dahası bulunduğunuz işte kıdem kazanabilirsiniz. 8 Kasım’dan sonra yaşantınıza yayılan bu başarıyı bir yıl boyunca güçlü bir şekilde hissedebilirsiniz.

Sizin Doğum haritanız da neler var?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.