Terazi, Akrep ve Yay Burçlarını Ağustos Ayında Neler Bekliyor?

fal-ad1

Terazi burçları ağustos ayında Venüs’ten kendi gezegenlerinden güzel etkiler alacak. Dışa yansıttığınız tutumunuzdan ve ilişkileri düzenlemekle ilgili gelişmelerden yana mutlu olacağınız sonuçlar elde edeceksiniz. Hem dış görünüşünüz hem de iç duygularımızla ilgili yenilenecek ve her şeyi yenilemeye çalışacaksınız. Özellikle 13 Ağustos’tan sonra daha önce de hazırladığınız uygun zemin şartlara göre kariyerle ilgili güzel gelişmeler getirebilir daha önce beklediğiniz ne varsa ilişki ya da iş hayatınızla ilgili bunların ödülünü yavaş yavaş alıyor olacaksınız.

Akrep burçları, Ağustos ayında ayın yarısından sonra düzelmeler hissedebilirsiniz. Henüz şanslarının açılmadığını hissedebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız sorunların sizi geriye çekmesine izin vermeyin. Büyük gezegenlerin Retroları sizleri ayın ortasına kadar zorlayabilir. Sonradan ilişkilerini düzenlemek için tekrar yeniden fırsat bulabileceksiniz. Geçmişte kalan geçmişe aittir deyip arkanıza bakmadığınızda ilerlemeyi başarabileceksiniz. Hiçbir şey için kendinizi suçlamayın yaptıklarınızı doğrulukla yaptığınıza inanın gerisi kendiliğinden çözülecek. Beklentileri karşılamak üzere hiçbir şeyde acele etmeyin. Aslan Burcu’ndaki Merkür yanlış imzalar atılabilir yanlış kararlar verdirebilir. Beklentileri açıkca duyup analiz ettikten sonra karar vermeye çalışın. Öyle yarım kaldı geçmişte diyerek üzülmeyin hayıflanmayın geçmişte bıraktığınız her şey geride kalmayı hak ettiği için bunu hatırlayın, diri tutun gücünüzü. Pes edeceğiniz bir şey değil bilakis size kazandıracak bir gelişmeye dönüşecek bunu perdesizce gereceğin ışığında tüm çıplaklığıyla görebileceksiniz.

Yay burçları için harika bir ay olarak geçecek. Ağustos ayı içerisinde ekili ilişkilerde herkesle karşılaşıp güzel anlara vesile olacaksınız. Ayrıca para ile ilgili sorunlar ise yine bu ay içinde çözümler gelecek elimize paralar geçebilecek. Âdeta ilahi bir destek ve yardım alabileceksiniz. Yıldızınız parlayacak. Kariyerle ilgili istediğiniz noktayı elde edebileceksiniz. Bir başarınız konuşulacak bir başarınızdan yine bu ay söz edilecek. Dost burcunuz olan Aslan burcunda olan Merkür’ün etkisinden size de olumlu destek gelecek. Bu ay herkes elbirliğiyle sizin yükselmenizi işlerinizin kolaylaşmasını sağlıyor olacak. Bu ay şansınızı bol ve daim hissediyor olan en şanlı burçlardan biride siz olacaksınız, tadını çıkartabileceksiniz.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.