Temmuz Ayı Terazi, Akrep, ve Yay Burçları İçin Neler Getirecek?

fal-ad1

Temmuz ayı hareketli gökyüzüyle birçok zorluğu beraberinde getirmenin yanı sıra, mucizelere imza atan farklı bir ay olacak tüm burçlar için. Önceki yazılarımızda diğer burçları işlemiştik, Terazi, Akrep, Yay burçlarını nelerin beklediğine dair öngörüleri ise bu yazımızda detaylandırdım, dilerseniz yazınıza geçelim.

Sevgili Terazi burçları Temmuz ayının gökyüzün hareketli olduğu sürece size işlerinizi istediğiniz gibi düzenli bir fırsatı verecek özellikle de akademisyenler sanatçı karakteristik özelliği taşıyan işlerle çok daha başarılı bulabileceksiniz. Venüs’ten yardım Mars anda itici ve destekleyici gücü alacaksınız, yapabilirim dediğiniz ve işlediğiniz her konuda maddi manevi olanaklarınız artacak. Siyaset, sanat, akademik konularda girişimleriniz ya da işinizi böyle sürdürüyorsanız buradan destek alacaksınız. İki yıldan fazladır olumsuzluklar varsa bu aydan sonra yavaş yavaş verimi almaya başlayacaksınız. Merkür’ün Aslan burcunda olması yeni bir iş görüşmesine hazır olacağınızı gösteriyor. Seyahatler ya da taşımalar bu dönem aktif olacak. Çok yeni yeni hayatınıza gelen kişiler olabilir ya da yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Dikkat çekici olacağınız bir gerçek Merkür’ün fırsatlarla dolu bir ay sunduğunu her anlamda hissedeceksiniz.

Sevgili Akrep burçları, Temmuz ayı tutulmaları açısından zor bir ay. Kovalar Aslanlar ve Boğalar için olumsuzluklar vardı ve siz Akrepler içinde bunlar yaşandı ve yaşamaya devam ediyor olabilir. Olumsuz enerjileri üstünüze çekebilirsiniz bu tarz konulardan kaçmaya çalışın. Temmuz’un 11 günlük süreci zorlu açılarla çok dolu güneş tutulması da burcumuzu iş ve düşüncelerinizi olumsuz etkileyebilir. Bazı endişeler ve bazı kaygılarınız gözünüzü açtığınızı ve uykunuzdan kalkana kadar sizi rahatsız edebilir bunlar geçici etki çok takmamaya gayret edin. Bazı karmaşalarınız var, bazı sözler ya da dedikoduların ortada olması söz konusu. Aslan burcunda bir kare var bazı sorunlar getirebilecek. Çok sevdiğiniz insanlarla bir takım problemler yaşayabilirsiniz. Ummadığınız taş baş yarabilecek dikkat ediyor. Birçok resti peş peşe çekebilirsiniz. İşinizle ilgili bir zorluk olacak ve hesap vermeniz gerekecek. Maddi anlamda bir engele karşılaşabileceksiniz parasal açıdan cebinizdekini tutmaya çalışın. İlişkinizde eşiniz de talep gelebilir karşılayamayabilir ve ben gidiyorum diyebilirsiniz. Bunu yapmayın gökyüzü böyle olumsuz etkiledi pişmanlık getirebilir geçici olduğunu bilerek sabırlı olun. Ayın yarısından sonra her şey düzelmeye başlayacak sabreden kazanacak.

Sevgili yay burçları temmuz ayı üst üste yaşından sorunların olabileceğin bir ay olacağını söyleyebilirim. Merkür tüm bunlara rağmen size büyük destekçi ve yardımcı olarak şans vermeye destek vermeye gayret edecek. Satürn mal evinizde; emeğiyle çalışıp bire gelmiş olan Yay burçlarına emeklerinin karşılığını fırsat anlamda verecek hem de başarı anlamında da mucizeler sunacak. Mars ve Merkür’den alacağınız olumlu etkiler sayesinde daha önce yaşadığı sıkıntıların azaldığını ve tekrar eski güzel günleri yavaş yavaş döndüğünüz hissedeceksiniz. Bir mülk alabilirsiniz uzun vadeli ödemelerde de şansınız yaver gidecek için herhangi bir sorun yok. Duygusal hayatınızda Venüs size yol arkadaşlığı edecek. Süper bir ay yaşayacaksınız hem duygusal hayatınızla ilgili ilişki kurabilir var olan ilişkinizi düzenleyebilir evlilik kararını döndürebilirsiniz bunları destekleyen bir ay şansınız muhteşem gözüküyor. Değerlendirmelisiniz…

Gölgeniz gibi, şansınızın da peşinizden hiç ayrılmaması temennisiyle….

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.