Temkinli ve Sabırlı Olmak Zorundayız

fal-ad1

11-aralik-1Değerli Astroloji Takipçilerimiz,

Huzurlu bir Pazar günü diliyoruz. Çok zor ve sarsıcı zamanlardan geçiyoruz. Satürn ve Güneş; Yay’da kavuşum gerçekleştirdi. Bu kavuşum bireysel anlamda eğer kişi haritalarında olumlu açılarla destekleniyorsa kuvvet, zor işlere karşı dayanıklılık, sağlam temelli işlere işaret eder. Ancak genel itibariyle yorumlarsak; gökyüzünün açıları sınavların devam edeceğini işaret ediyor. Temkinli ve sabırlı olmak; moralimizi ve direncimizi yüksek tutmak zorundayız.

Ay; gün boyunca Boğa burcunda ilerleyişini sürdürüyor. Boğa’nın dünyevi ve somut tarafını, huzur ve güven arayışındaki yönünü deneyimlemeye devam ediyoruz. Bir çoğumuz bugünü evinde ya da sevdikleriyle bir araya geleceği minik buluşmalar, sohbetler şeklinde değerlendirebilir.

Sabah saatlerinde Ay; Neptün’le sekstil açı geçekleştiriyor. Manevi anlamda 11-aralik-2desteklendiğimiz, her türlü ibadet, meditasyon, dua ve benzeri ibadet çalışması için bu süreç oldukça uygun. Yaratıcılık ve sanatla ilgili ilham veren enerjileri de değerlendirmek çok faydalı olur.

Yine sabah saatlerinde etkili olan Ay – Merkür trinesi; duygusal ve zihinsel anlamda dengeli olacağımız zamanları gösteriyor. Düşündüklerimizi, duygularımızı ifade etmek adına da etkili bir süreçteyiz. İkili ilişiler, özel durumlara yönelik konuşmalarımızı gerçekleştirmek adına bu saatleri değerlendirebiliriz.

11aralikkapaAy – Plüton üçgeninin etkili olduğu akşam saatleri; sezgilerimizin çok güçlü olduğu, duygusal anlamda güçlü dönüşümler geçirebileceğimiz zamanları gösteriyor. Bilinçaltımızın açığa çıktığı, gizli olana ilgimizin arttığı, okült ve derin konularda güçlü şekilde ilerleme sağlayacağımız süreçteyiz. Aynı zamanda; güçlü, karizmatik kişilerle görüşmeler yapabilir, destek sağlayabiliriz. Başkaları üzerinde de aynı etkiyi yaratırız bugün…

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.