Telvelerdeki Şekiller ve Kahve Falı

fal-ad1

Hepimiz geleceğimizi önümüze katmış ilerlerken öte yandan neler olacağına dair kulak kabartmadan edemeyiz… Gözlerimizi kısıp sağımıza doğru yönelmiş olduğumuz anlarda aklımızda ki sorulara yanıt bulmaya çalışıp neler olacağını çözümlemenin yollarına bakıyoruzdur. Fincanımız böyle soru işaretleri bol olan anları öyle güzel yakalar ki fevkaledeninde fevkinde yorumlar işte o zaman çıkar ortaya. Bilmek istediğiniz kadarını sorabilirsiniz tercih sizin, ben o kadar öteyi bilmek istemiyorum şu vakitlerde şu işimin sonucu nasıl gelişecek diyebilir yalnızca sizi mucib-i merak konunuz neyse ona ilişkin hakimiyet kurabilirsiniz.

Dip kısmına gelene kadar fincanımızda neler yok ki? Fincanın ağız kısmından başlayan telvelerin sembollere olan dansının yanı sıra her dilden harfler rakamlar eşlik edebilir. Fincanınızdan tam bir aksiyon almamız açısından münhasır olan tüm kaynağımız siz olacağınız için dökün içinizi saçın duygularınızı fallar sizin özgürleştiğiniz derinlere doğru açıldığınız size ait olan özel alanınızdır, tadını çıkartın. Eski zamanı gösterecek olan geçmiş zaman bölgesinde sormadığınız kendinize dahi unutturmuş olduğunuz anıları duyabilirsiniz bizden demesi! Ruh eşi arayışında olanlara, maddi zaman aralıklarını öğrenmek isteyenlere, adiliyet beklediğiniz tüm konulara rakamlara ve harflere rastlamak için hem fincanımıza hem tabağımıza uzman bakışıyla analizlerde bulunarak siz sevgili fal sever takipçilerimize kerametlerini titizlikle bildiriyoruz. Neşeli havadisler barındıran gelişmelerinizi ve tercihlerinizin süregelecek akışını anlatacağı gibi hiç duymadığınız bilgileri yine kahve falı ile öğrenebilirsiniz. Ardınızdan burnunu büzüştürerek baktığını hissettiğiniz kişileri açığa çıkartabilir altında yatan nedenleri öğrenebilirsiniz, bir süre fal işte deyip geçebilirsiniz nitekim zamanı geldiğinde o fal kendini öyle bir yaşatır ki elinizi ağzınıza kapayıp ‘’aa falımda da çıkmıştı’’ demekten kendinizi alı koyamazsınız.. Yorulduğunuz, tıkandığınız anlara geniş yelpazeden bakabilmek ve diğer seçenekleri de görebilmeniz için telvelerinizin hikayesini paylaşıyoruz sizle ve sonra ne olacak sorularına teker teker yanıtlar gösteriyoruz.

Bizler fincanın tanığıyız o ne söylüyorsa onu söylüyor ilk ağızdan yansıtıyoruz ve yine o minicik fincanla kurulan dostluk sayesinde hayat limanında bir nebze olsun enerjinizi artırmak ve keyifli bir danışmanlık alabilmeniz için uzman kadromuzla sizleri binnaz.com’a davete diyoruz.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.