Telvelerde Neler Var?

fal-ad1

Bir fincan tortusu mutluluk arayana saklı mutluluk gizlerini söyleyebilir, haber bekleyene gelişme esintilerini verebilir, çok olacak gözü ile bakılana nedenler söyleyerek olumsuz olacağını bildirebilir. Kimi fincan spot ışığı altındaymışçasına bir insanı en ince ayrıntısına tarif edebilirken görünenin dışında ki cevherlerinden de bahsedebilecektir.

Bir fincan açıyorum haydi niyetin hayra erişsin diyorum, tabağa yapışmış sanki açılmadan niyetim oldu diyordu!

Fincanı merak içinde açıyorum; Bir köşesinde yerden yukarı doğru birbirine sırnaşarak uzanmak adına yarış eden sarmaşıklar, öbür yanda cennet bahçesinden bir iz taşıyan kalpten oluşan bir ağaç… Etrafında renk renk olduğunu algıladığım envai çeşit irili ufaklı cennet papağanları var.

Kişisel enerjisini algıladığım bir insan sureti, öyle bir suretti ki endamı fincanı güllerle geliyor ve çevresinde fincan sahibine duymuş olduğu ilgiyi gösteren tavuk ve yumurta sembolleri ile karşılıyordu beni.

Böyle başlar bir fincanın yorumu. Elbette bu kişiye göre değişir. Her zaman aşk konulu olacak değildi ya! Hayatın kendisi gibi hareketli farklı farklı bir timsali daha olmayan fallar da vardı. Güncel hayata dair hızlı gelişme bekleyen bir fal ile karşılaşıyorum ve bir iş havadisi veren nakkaş elinden çıkma gibi özel işlemelere sahip telveli bir fincana denk geliyorum…

Uçsuz bucaksız binalar çevresinde geniş masalar eli kuyruk sokumunda duran diğer eli masayı işaret eden biri beliriveriyor. Fincanın tortusu fal sahibine işiyle ilgili bazı önemli önerilerde bulunmama vesile oluyordu. Bir diğer kahve falını açıyorum; Dağ bisikletinin üzerinde bir postacı çantalı adam belirmiş, çantasının durduğu yer dikkatimi çekiyor. Nedeni, çantası sırtında ise arkadan gelen umulmadık haberlerdir çantası önünde ise yakın vadede beklenen haberdir. Hemen anlıyorum ki geciken bir haberini alacaktı fal sahibi. Biraz da aşktan beklentisi vardı ki haber kuşları merak ettiklerini birer birer semboller ile kendisini aydınlatacak kapasite ile yansıtmıştı. Bir fincan daha açıyorum, bolluğun ganimet edercesine sahibine ulaşacağını söyleyen gökkuşağının dibinden küp çıkagelmiş! Ne iyi yapmış ‘’hoş gelmiş, safa getirmiş’’. Bir kahve falı daha ilginç çünkü şifreli bir fincan; soru işaretleri ile dolu, dolaylı adımları olan biri var. Belli ki onun görseli aşksız duruyor, ancak size de farklı yaklaşıyor ki fincanda adeta şifreler çıkıp geliyor, bu eğlenceli şifrelerin sizin için neler olduğunu birlikte çözelim ister misiniz? Merak edilenleri aydınlatmak üzere pozitif enerjili 400’ü geçkin seçkin yorumcu kadromuz ile siz Değerli takipçilerimize eşlik etmek üzere Binnaz.com’ a bekliyoruz.

Bir farklı fincan daha, bu sizin fincanınız olabilir belki de! Sizin falınızda ne çıkmış? 🙂

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.