Tekrar Eden Rüyalar

fal-ad1

ruya3Merhaba sevgili dostlar,

Bazı zamanlar vardır, bir rüya ile gün neşe saçacaktır. Bazen de bir rüya ama o günü derin bir düşünceye bırakacaktır.Kişi aslında rüyasının yöneticisidir. Farkına vardığı gün rüyasında, ilerlemek istediği kadar ilerler. Uyanmadan kendini odakladığı durumu,varmak istediği sona ulaşmadan uyanmamaya çalışır.. Kişi kimi zaman rüyasında,uçar,hatta süper kahramandır.. Rüya işte.. Tabii ki tüm bir yorumu yapmak için rüyanın içinde ,görülen unsurların ,ayrıntıların da birleştirilerek yapılması gerekecektir. Kimi gün görülen rüya hatırlanmaz ,kimi günü etkisin de kalınır.Rüya görmek ya da görmemek bile kişiye göre değişir. Görülen rüyanın içeriği bilinç içimizin dışa vurumu da olabilir, bazı yaşantımıza dair mesajlar da aktarabilir. Tekrar eden rüyalar kişiyi yoracaktır anlamlar bulmaya itecektir..

Bunu takip etmenin en iyi yolu not etmektir.Kişi etkilendiği rüyaları benzer veya aynı şekil ruya2de yaşadığını deneyimlemiş ise; o rüyalarını bir kenara not etmesidir. Çünkü, kendisi için doğru olan bir kılavuz edinecektir. Bir nevi kendi rüya yorumu dağarcığını oluşturmuş olacak.. Daha sonraki rüyanın ona getireceği işaret ,mesajı da önceden algılamasını sağlayacaktır. Belki barışmanın vaktidir.. Yahut açığa kavuşması gereken soruların işareti olabilir.. Örneğin; gerçek hayatta sürekli dargın olduğu birini görüyordur ve o kişi ona bir sıkıntı yaşatmış birisidir. Bu kardeş, eski sevgili ya da bir arkadaştır belki. Bu kişiyi her rüyasında gördüğünde travmatik olarak rüyasında da sıkılıyor, ağlıyordur ve uyandığında dahi güne kötü başladığını hissediyordur.Bu küslük rüyaların da bazen rüyaların tersi olur derler barışacağına yorumlanabilir. Lakin her daim küs kaldığınız bir kişi rüya özlemi yahut barışı simgelemeyecektir.

Kişi rüyaya geldiğin de o dönem ki sorunları sıkıntıları yaşıyor ise, bu her zaman barışma rüyası olmayacaktır. Tekrar eden rüyalar her gördüğü detay ile farklı yorumlar açacaktır. Bazen de sadece kalan bir üzüntüdür. Kişi küslük ardından hayatına devam etmiştir. Barışma arzusu yoktur belki, belki de öylece kalması hayırlıydı..Bilinç döneme döner yaşadıkları kolay değildir..

ruya1Kalp kırgınlığı duruyordur. Ancak o kişiyi rüya da tekrar kendisini üzerek, keder katmaya devam ettiğini görüyor, o dönemi tekrar yaşadığını görüyorsa atlatamadığınız bir sorunun bilinç altı kavramın da bir rüya olduğuna işaret edecektir. O rüyanın sabahın da, bugün başıma ne gelecek sıkıntılı rüyaydı hayır olsun diye düşünüp tedirgin yaşayabilir .Bazen de yaşadığınız o sorunlu dönemdeki günden uzak bir gün yaşayacağınıza delalet edecektir. En iyisi mi rüyalara hükmetmeyi öğrenmektir. Nasıl olduğu basit ,beyni yatmadan önce bir güzel boşaltmak.. Uykuya geçmeden bir saat önceden günlük hayatın işlerini, kişileri, hesapları düşünmeden yatmak için farklı hobiler edinmek. Kitap okumak bilincin doğru akmasını, gece boyunca günlük düşüncelerden uzak bir uyku uyumanızı sağlayacaktır..

Sakin bir müziğin şifası ruha göz ardı edilemeyecek kadar çoktur .Rüyalar en çok ruya00dünü,bugünü ,yarını anlatacağını düşündüğümüz de rüyalar bize bahşedilmiş ilahi bir kaynaktır .Bu kaynağı uzman bir yorumcu ile paylaştığınız da rüyanız özgürlüğüne kavuşacaktır. Bu deneyimin keyfi binnazabla.com‘ da yaşanır.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.