Tekerlekli Sandalye Yardımımız

fal-ad1

Sevgili Kahve Dostlarım,

Sizlere harika bir haber vermek istiyorum;

facebook grubumuzda sizlere duyurduğumuz üzere, 3000 kişiye ulaştığımızda, Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği aracılığı ile bir Tekerlekli Sandalye yardımı yapacağımızı belirtmiştik.

Bugün, 20 Ağustos sabahı Ankara Altındağ’daki engelli kardeşimiz Kadir’e, söz verdiğimiz üzere yepyeni bir tekerlekli sandalye hediye ettik.

Bu binnazabla.com projesininin, sizlerin, insanüstü emek gösteren yorumcularımızın, hepimizin hediyesidir. Bu binnazabla.com’un asıl amacıdır, Türk insanını, toplumumuzu biraz olsun tebessüm ettirmek, paylaşmak, birbirine destek olmaktır.

Bizler, gerek teknik ekibimizle, gerek yorumcularımızla, geceleri uykusuz kalmaya, gözleri kan çanağı bilgisayar başında sabahlamaya razıyız, yeterki bu yaptığımız yardımın yüzlerce katını yapmaya bizi vesile edecek siz dostlarımız yanımızda olsun.

Siz varsaniz, biz de variz

Sizlerle gurur duyuyorum, Allah razı olsun.

Sevgilerimle

Binnaz Abla

Binnaz Abla ile Tekerlekli Sandalye Yardimi

 

 

 

 

 

fal-ad1
Binnaz Abla

Binnaz Abla

Dubaiden Singapura kadar çok geniş bir takipçi kitlesine sahip. Sahip olduğu üstün iletişim becerisi, güçlü sezgileri ve yaşam tecrübesi ile 40 yıllı aşkın bir yorumculuk geçmişine sahip. Sahip olduğu pozitif enerjiyi, olağan üstü sezgileri ile birleştirerek takipçilerine ışık oluyor

3 Yorum
 1. Binnaz Ablam,

  Ben hızınıza yetişemiyorum gerçekten.

  Sizinle Cenap Şahabettin beyfendinin bir paragrafını paylaşmak istedim.

  Hakiki büyük adamlar güzel ağaçlara benzer.
  Dallarında yuvalar kurulur, gölgesinde yorgunlar dinlenir, çiçeklerine sürünenler güzel koku alırlar, meyvesiyle açlar doyar ve yaprakları arasından dökülen güneş damlaları toprağa hayat verir.
  Hiç kimseye ve hiç bir şeye zararı dokunmaz.

  Binnaz ablam gölgenizde nice fidanlar büyüsün…

  Sevgiyle
  Ece

 2. Binnaz Ablacım….Sana ne diyeceğimi bilemiyorum…
  İdolümsün…Süpersin…Harikasın…

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.