Tatil Yolu Astroloji Etkileri

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Hepinize; güzel bir hafta diliyoruz. Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı nedeniyle birleşen bir tatil haftasına girmiş bulunmaktayız. Öncelikle yollarda olanlara; gezegenlerin açıları nedeniyle dikkatli olmalarını, hızlı araç kullanımından kaçınmalarını, stres ve agresif yüklü enerjilere karşı temkinli davranmalarını tavsiye ediyoruz.

Tutulma açısının tetikleneceği bir haftaya giriş yaptık. Merkür; Kuzey Ay Düğümüne ve Aslan’a doğru geriliyor. Aslan’ın 28 derecesinde Mars’la kavuşarak tutulma derecesini tetikleyecek. İletişimin agresif ve yüksek enerjiyle ön plana çıkacağı, egonun yükselebileceği, liderler, yöneticiler açısından da dikkat çeken zamanlar. Kazalara, acele hareketlere, ani davranışlara karşı biraz temkinli olmak gerekebilir.

Ay; Akrep burcunda hareketini sürdürüyor. Akrep’in son bölümünde enerjinin biraz zorlayıcı olduğu bir süreç. Ay – Mars karesi de sabah saatlerinden başlayarak bu zorlayıcı açıyı daha fazla görünür kılacak nitelikte. Öğle saatlerinde kesinleşen açı; ani ve agresif tavırlardan uzak durmamız gerektiğini işaret ediyor. Öfke, kavga, kazalara da açık bir enerji dilimindeyiz.

Öğle saatlerinden itibaren günün hemen hemen kalanını Akrep burcunda boşlukta geçirecek olan Ay; günün son saatlerine doğru Yay burcuna geçiş yapıyor. Günün kalan kısmında elimizdeki işlere yoğunlaşmak, agresif etkilerden uzak durmak, fazla takıntılı ve dürtüsel hareket etmemek yerinde olur. Ay boşlukta hareket edeceği için; yeni bir işe girişmek adına da çok sağlıklı değil. Bu süreci daha keyifli, duygusal anlamda bizi rahatlatan çalışmalara yoğunlaşarak da geçirmek mümkün olabilir.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.